Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

GLOBAL SYSTEM na targach Ochrony Przeciwpożarowej FeuerTrutz 2023 w Norymberdze

W dniach 21-22 czerwca br. odbyły się targi FeuerTrutz 2023 w Norymberdze, które stanowiły kluczowe wydarzenie dla branży ochrony przeciwpożarowej. FeuerTrutz to międzynarodowe spotkanie specjalistów, gromadzące profesjonalistów, producentów, dostawców i ekspertów z całego świata w  jednym miejscu. Targi te są znaczącą platformą prezentującą najnowsze innowacje w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej. W tym roku wzięło w nich udział ponad 300 wystawców z różnych krajów, prezentując swoje produkty, technologie i rozwiązania związane z zapobieganiem i zwalczaniem pożarów.

Jedną z obecnych na targach firm była polska firma GLOBAL SYSTEM, ceniony producent bram i rolet przeciwpożarowych. Stoisko firmy przyciągało uwagę odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak przeciwpożarowa dymoszczelna brama rolowana oraz przesuwne bramy przeciwpożarowe o wysokich klasach odporności ogniowej. GLOBAL SYSTEM, będąc liderem na rodzimym rynku zabezpieczeń przeciwpożarowych, zdobywa również uznanie na arenie międzynarodowej dzięki wysokiej jakości swoich produktów i rozwiązań, zdobywając coraz większe zaufanie u klientów z różnych części świata.

Targi FeuerTrutz to nie tylko okazja do prezentacji produktów i rozwiązań, ale także centrum wymiany wiedzy i doświadczeń dla profesjonalistów. W ramach towarzyszącego kongresu eksperci omawiali kluczowe tematy związane z ochroną przeciwpożarową, najnowsze trendy i wyzwania w tej dziedzinie, umożliwiając uczestnikom poszerzenie swojej wiedzy oraz nawiązanie kontaktów z czołowymi specjalistami z branży.

Targi Ochrony Przeciwpożarowej FeuerTrutz 2023 potwierdziły swoją pozycję jako wiodące wydarzenie branżowe, przyciągając profesjonalistów z całego świata. Dzielili się oni wiedzą, prezentowali innowacyjne rozwiązania, które zapewnią jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Współpraca między wystawcami, zwiedzającymi i ekspertami podczas targów, bez wątpienia przyczynia się do dalszego rozwoju ochrony przeciwpożarowej i budowania bardziej bezpiecznego świata.

www.globalsystem.com.pl

ŹRÓDŁO: GLOBAL SYSTEM

Twoja 5-ka na Kongres czyli 5 najlepszych narzędzi MARKETINGOWYCH dla branży budowlanej w 2023 roku

Zbliża się XIII Kongres Stolarki Polskiej. Jak w poprzednich edycjach jego częścią, w drugim dniu, 25 maja będzie blok poświęcony marketingowi.

Chcielibyśmy w najwyższym stopniu dostosować tematykę Panelu i Debaty do potrzeb uczestników.

Dla tego bardzo proszę o przekazanie preferencji tematycznych  lub projekcji o tym „jakie narzędzia warto będzie omówić w Debacie”.

Marketing w obecnych czasach wielkich zmian jest rozległym tematem.

A ze względu na ograniczony czas chcemy wybrać 5 głównych zagadnień do omówienia dla Panelistów.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy Formularz i listę około 50 narzędzi/trendów w 5ciu kategoriach.

Proszę o „zakliknięcie” swojej referencyjnej 5tki  (jeden z każdej kategorii, zbieramy do 18 kwietnia).

 

Formularz działa na komputerze

link: https://forms.office.com/e/k5mPcztSpG

i smartfonie – kod QR

MONTERIADA – miejsce spotkań

Wielkimi krokami zbliża się termin BUDMY 2023, a tym samym organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi MONTERADY – jedyny w swoim rodzaju event, na którym prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania produktowe i montażowe okien, drzwi i bram.

MONTERIADA  to jeden z najważniejszych inspiracji i impulsów dla inwestorów szukających nowoczesnych rozwiązań do swojego domu w zakresie kompleksowej  oferty branży stolarki budowlanej.

W tym roku powierzchnia wystawiennicza MONTERIADY rozszerzona będzie o dodatkową wielofunkcyjną przestrzeń, na której  znajdować się będzie wystawa Partnerów Monteriady oraz członków POiD.

Targi to jedno z najlepszych okazji do nawiązania nowych kontaktów, ale również nieodzownego w biznesie networkingu. Stoisko MONTERIADY to doskonała okazja aby spotkać się z całym środowiskiem branżowym, producentami, dostawcami, dystrybutorami, architektami oraz przedstawicielami mediów. Na stoisku zaplanowana została strefa spotkań wraz z zapleczem kawiarnianym i cateringowym. Zachęcamy wszystkich członków POiD do skorzystania z dostępności tej przestrzeni i odwiedzenia stoiska  108 w hali nr. 5 .

POiD posiada dla swoich członków bezpłatne zaproszenie wstępu na targi. Zainteresowane firmy prosimy o bezpośredni kontakt z biurem Związku:
tel.: 608 222 296
e-mail: biuro@poid.eu

Oferta ekspozycyjna POiD na targach BUDMA

Specjalnie dla członków POiD, Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z naszą organizacją przygotowało propozycję udziału firm członkowskich w Targach Architektury i Budownictwa BUDMA 2023. W dniach 31 stycznia – 3 lutego Firmy członkowskie Związku POiD mogą skorzystać z wyjątkowej możliwości zaprezentowania swoich produktu w specjalnej strefie bezobsługowej ekspozycji.

Prezentacja produktów objęta jest promocją w kanałach komunikacji MTP oraz Związku. To świetny sposób, aby zaistnieć w czasie targów nawet dla firm, które nie planują własnych ekspozycji.

Zainteresowane firmy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem Związku na adres mailowy biuro@poid.eu, lub telefonicznie +48 608 222 296

Termin przesyłania zgłoszeń mija 18 stycznia.

Serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w działania związane z MONTERIADĄ oraz  udziału
w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu 31.01-03.02 2023 roku.

SZCZEGÓŁY OFERTY O WARTOŚCI 6500 PLN NETTO:

  • Powierzchnia ekspozycyjna wraz z wykładziną i podwyższeniem 3 m2 z przyłączem elektrycznym
  • 2 karty wystawcy obowiązujące w czasie trwania targów oraz w okresie montażu i demontażu stoisk
  • 1 zaproszenie na Wieczór Branżowy targów BUDMA oraz WINDOOR-TECH (31.01.2023, budynek PCC, godz. 19:00)
  • 30 bezpłatnych zaproszeń dla klientów
  • Informacja o firmie na stronie targów BUDMA, w mediach społecznościowych oraz newsletterach do zwiedzających
  • Na ten cel można przeznaczyć II część składka za rok 2022