Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Konferencja prasowa „Integracja i współpraca branżowa na rzecz termomodernizacji”

Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na konferencję prasową poświęconą tematowi „Integracji i współpracy branżowej na rzecz termomodernizacji”. Wydarzenie odbędzie się w czasie Targów BUDMA w dniu 31 stycznia 2024 o godzinie 16:15, na stoisku MONTERIADY (pawilon 5, stoisko 1).

Celem konferencji jest skupienie uwagi na kluczowych aspektach związanych z termomodernizacją, jako jednym z priorytetów działań podejmowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Pragniemy omówić i podkreślić istotę współpracy między różnymi branżami oraz instytucjami w celu wspólnego rozwoju oraz promowania zrównoważonych rozwiązań energetycznych.

Podczas konferencji będziemy mieli okazję wysłuchać przedstawicieli Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Instytutu Techniki Budowlanej oraz Związku Polskie Okna i Drzwi, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat integracji i współpracy w kontekście termomodernizacji.

Oczekujemy, że konferencja przyczyni się do dyskusji na temat potrzeby promowania i rozwijania współpracy pomiędzy różnymi sektorami branży budowlanej. Ponadto, chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze inicjatywy mające na celu wzmacnianie integracji oraz propagowanie działań związanych z termomodernizacją.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli znajdą Państwo czas, aby wziąć udział w naszej konferencji prasowej. Zachęcamy również do zadawania pytań oraz angażowania się w dyskusję na temat integracji i współpracy branżowej na rzecz termomodernizacji.

Konferencja pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii.


Przeczytaj również:

FENSTERBAU FRONTALE 2020 w Norymberdze zostały  przełożone!

Ważna informacja dla wystawców i zwiedzających, którzy mieli wziąć udział w organizowanych w dniach 18-21 marca 2020 r. w Norymberdze, targach Fensterbau Frontale. Zgodnie z oficjalną informacją or…

Szczęśliwego Nowego Roku !

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

X Kongres Stolarki Polskiej w obiektywie

X Kongres Stolarki Polskiej upłynął pod znakiem inspirujących rozmów o rozwiązaniach SMART. Jubileuszowa edycja wydarzenia cieszyła się znakomitą frekwencją – udział w Kongresie wzięło ponad 300 os…