Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

MONTERIADA – miejsce spotkań

Wielkimi krokami zbliża się termin BUDMY 2023, a tym samym organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi MONTERADY – jedyny w swoim rodzaju event, na którym prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania produktowe i montażowe okien, drzwi i bram.

MONTERIADA  to jeden z najważniejszych inspiracji i impulsów dla inwestorów szukających nowoczesnych rozwiązań do swojego domu w zakresie kompleksowej  oferty branży stolarki budowlanej.

W tym roku powierzchnia wystawiennicza MONTERIADY rozszerzona będzie o dodatkową wielofunkcyjną przestrzeń, na której  znajdować się będzie wystawa Partnerów Monteriady oraz członków POiD.

Targi to jedno z najlepszych okazji do nawiązania nowych kontaktów, ale również nieodzownego w biznesie networkingu. Stoisko MONTERIADY to doskonała okazja aby spotkać się z całym środowiskiem branżowym, producentami, dostawcami, dystrybutorami, architektami oraz przedstawicielami mediów. Na stoisku zaplanowana została strefa spotkań wraz z zapleczem kawiarnianym i cateringowym. Zachęcamy wszystkich członków POiD do skorzystania z dostępności tej przestrzeni i odwiedzenia stoiska  108 w hali nr. 5 .

POiD posiada dla swoich członków bezpłatne zaproszenie wstępu na targi. Zainteresowane firmy prosimy o bezpośredni kontakt z biurem Związku:
tel.: 608 222 296
e-mail: biuro@poid.eu


Przeczytaj również:

Webinarium „Rola stolarki budowlanej w budownictwie energooszczędnym i pasywnym”

We wtorek 1 marca br. w godz. od 10:00 do 11:30, odbędzie się webinarium dla producentów stolarki budowlanej, którego organizatorami są Związek Polskie Okna i Drzwi, Polski Instytut Budownictwa Pas…

Wymień stolarkę z dobrym montażem

W Polsce wiele domów jednorodzinnych jest wciąż słabo lub w ogóle nieocieplonych. Rozwiązanie stanowi dobrze przeprowadzona termomodernizacja budynku, która pozwala zaoszczędzić do 80% energii ciep…

Kolejne szkolenie Związku Polskie Okna i Drzwi dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”

Związek Polskie Okna i Drzwi startuje z kolejną edycję szkoleń dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”. Pierwsze w tym roku warsztaty odbędę się w centrum szkoleniowym marki Krispol we Wrześni już…