Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

MONTERIADA – miejsce spotkań

Wielkimi krokami zbliża się termin BUDMY 2023, a tym samym organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi MONTERADY – jedyny w swoim rodzaju event, na którym prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania produktowe i montażowe okien, drzwi i bram.

MONTERIADA  to jeden z najważniejszych inspiracji i impulsów dla inwestorów szukających nowoczesnych rozwiązań do swojego domu w zakresie kompleksowej  oferty branży stolarki budowlanej.

W tym roku powierzchnia wystawiennicza MONTERIADY rozszerzona będzie o dodatkową wielofunkcyjną przestrzeń, na której  znajdować się będzie wystawa Partnerów Monteriady oraz członków POiD.

Targi to jedno z najlepszych okazji do nawiązania nowych kontaktów, ale również nieodzownego w biznesie networkingu. Stoisko MONTERIADY to doskonała okazja aby spotkać się z całym środowiskiem branżowym, producentami, dostawcami, dystrybutorami, architektami oraz przedstawicielami mediów. Na stoisku zaplanowana została strefa spotkań wraz z zapleczem kawiarnianym i cateringowym. Zachęcamy wszystkich członków POiD do skorzystania z dostępności tej przestrzeni i odwiedzenia stoiska  108 w hali nr. 5 .

POiD posiada dla swoich członków bezpłatne zaproszenie wstępu na targi. Zainteresowane firmy prosimy o bezpośredni kontakt z biurem Związku:
tel.: 608 222 296
e-mail: biuro@poid.eu