Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

WIŚNIOWSKI na targach Perimeter Protection 2023

Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią wracają targi Perimeter Protection. W dniach 17-19 stycznia w Norymberdze wystawią się najwięksi producenci w branży ogrodzeń i systemów zabezpieczeń budynków. Firma WIŚNIOWSKI zaprezentuje szeroką ofertę rozwiązań ogrodzeniowych dla przemysłu i posesji.

Bezpieczeństwo we wszystkich wymiarach 

Na stoisku marki WIŚNIOWSKI odwiedzający będą mogli zobaczyć produkty takie jak: seria samonośnych bram przesuwnych PI, szybkie i niezawodne bramy przemysłowe V-King, profesjonalną barierę dostępu Slider, panele kratowe produkowane w technologii zgrzewania surowego drutu oraz system ogrodzeniowy z bramą przesuwną dla posesji.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Dostarczamy produkty dla najbardziej wymagających inwestycji, niezależnie od rozmiaru i ukształtowania terenu. Ważną cechą naszych rozwiązań w obszarze ogrodzeń jest systemowość: ogrodzenia, słupki, furtki i bramy tworzą kompletne, spójne i nowoczesne systemy. Zaawansowane zabezpieczenia antykorozyjne gwarantują trwałość na lata. Pełna automatyka to komfort użytkowania. Postaraliśmy się, by w myśl idei „Bezpieczeństwo we wszystkich wymiarach”, wyeksponować to wszystko podczas Perimeter Protection 2023 – mówi Grzegorz Mruk, dyrektor grupy produktowej w firmie WIŚNIOWSKI.

Kurs na przyszłość

Międzynarodowe targi Perimeter Protection to największe w Europie targi dozoru wizyjnego, kontroli dostępu, systemów ogrodzeniowych i zabezpieczeń budynków. W 2020 roku najnowsze rozwiązania w branży zaprezentowało tutaj 166 firm, w tym 47% międzynarodowych wystawców.

Eventem towarzyszącym jest specjalistyczne forum ekspertów organizowane we współpracy ze stowarzyszeniem na rzecz lotnictwa bezzałogowego UAV DACH e.V. Eksperci skoncentrują się na najnowszych standardach ogrodzeniowych oraz rozszerzeniu koncepcji bezpieczeństwa o systemy dynamiczne.

Perimeter Protection 2023 to okazja do dialogu i nowych relacji biznesowych, na której nie mogło zabraknąć innowacyjnych rozwiązań marki WIŚNIOWSKI.

Zarejestruj się i odwiedź zespół WIŚNIOWSKI na targach Perimeter Protection 2023. Znajdziesz nas w hali 1, na stoisku 232: https://www.perimeter-protection.de/de/besucher/tickets/ticketshop

 

https://www.wisniowski.pl/

https://www.zaundesjahres.de/

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Wykonawcy wskazali najlepsze produkty w branży budowlanej!

7 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022. Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce oraz…

Targi FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze w 2022 roku

Jak już wiemy organizatorzy największych targów okien, drzwi i fasad FENSTERBAU FRONTALE zadecydowali o odwołaniu targów w 2020 roku. Nowa data została wyznaczona na 29 marca – 1 kwietnia 2022 r. …

Związek Polskie Okna i Drzwi Partnerem I Kongresu Edukacji Budowlanej

W dniach od 5 do 8 października w Hotelu Activia w Muszynie odbędzie się I Kongres Edukacji Budowlanej, którego Partnerem jest Związek Polskie Okna i Drzwi. Wydarzenie organizowane jest przez nowos…