Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

MyPricer by ELCIA partnerem głównym XIV Kongresu POiD

Dywersyfikacja rynków sprzedaży stała się kluczem do utrzymania i wzrostu sprzedaży w ostatnich miesiącach. Jak efektywnie eksportować ? Jak przyciągnąć klientów ?

MyPricer by ELCIA jako partner główny XIV Kongresu POiD odpowie na te pytania.

Polska jest światowym liderem w eksporcie, ale aby zagwarantować sobie to miejsce nie wystarczy doskonały produkt czy atrakcyjna cena. To Konfiguratory stają się kluczowym elementem przy sprzedaży w naszej branży w Europie i silnie wspomagają wewnętrzne organizacje producentów. Dlatego też MyPricer by ELCIA to rozwiązanie 100 % web do wycen i przesyłania zamówień odnosi sukces na rynkach zagranicznych.

Dlaczego potrzebny jest konfigurator i na co zwracać uwagę ?

  1. Czas

Szybka i prosta wycena. Ważne, aby partnerzy B2B mieli dostęp do prostego w obsłudze konfiguratora dzięki któremu będą sami mogli zrobić wycenę dla klienta finalnego bezpośrednio z nim lub w ciągu 24h. Czas wykonania oferty odgrywa kluczową rolę, by zachęcić klienta, ale także profesjonalny jej wydruk pomaga podjąć decyzję.

  1. Wsparcie zespołu

Czas nie tylko jest ważny dla twojego klienta, ale dla Twojej ekipy handlowej. Spędzają oni wiele czasu na przygotowanie ofert i to w wielu językach. A jak powszechnie wiadomo ciężko pozyskać dodatkowego pracownika, który mówi po włosku francusku czy niderlandzku, a MyPricer by ELCIA jest dostępny w 7 językach.

Z doświadczenia MyPricer by ELCIA wiemy, że 3 wyceny dają 1 zamówienie więc ile czasu tracą handlowcy? Ich rolą pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o tych obecnych. Powinni oni robić wyceny tylko okazyjnie przy zamówieniach bardzo specyficznych, a przy reszcie klieci powinni być autonomiczni.

  1. Gwarancja wiernego klienta i jedno narzędzie do całej oferty

Okna, drzwi, osłony przeciwsłoneczne, bramy czy pergole trzeba dobrze zaprezentować z intuicyjną konfiguracją, która wspomaga sprzedaż. Dilerzy oczekują jednego kompleksowego narzędzie z wieloma produktami, które jest na wiele rynków. Dzięki konfiguratorowi są oni wierni danemu producentowi.

  1. Wsparcie i statystyki

Wdrażanie oprogramowania jest równie ważne jak jego jakość. Międzynarodowy sukces ELCIA by MyPricer zawdzięczamy projektowemu podejściu, a każdy klient ma dedykowanego Custmer Succes Managera w danym języku, który szkoli, śledzi statystyki i pomaga w najlepszym wdrożeniu w danym kraju.

Chcesz wiedzieć więcej ? Przyjdź na nasze stanowisko podczas XIV Kongresu POiD!

 

 


Przeczytaj również:

Ciepły montaż okien – czy warto go stosować

Najtańsza energia to ta zaoszczędzona – w obliczu rosnących cen, a nawet niedoborów gazu czy węgla, to zdanie jeszcze dodatkowo zyskuje na znaczeniu. Działaniem, które pozwala na ograniczenie koszt…

Zaproszenie na webinar z cyklu „ZMIANY w programie CZYSTE POWIETRZE”

Weź nawet 136 200 zł dofinansowania na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła. Tyle może wynieść dopłata w programie Czyste Powietrze w nowej odsłonie, która obowiązuje od 3 stycznia 2023. …

Dobry produkt tylko z „DOBRYM MONTAŻEM” – kolejna odsłona kampanii

Według ostatnich badań[1], 57,9% inwestorów indywidualnych zetknęło się z niefachowym montażem wyrobów stolarki budowlanej. Jednocześnie 78,8% badanych zadeklarowało, że przywiązuje wagę do poprawn…