Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Członków POiD – 22 MAJA

W dzień poprzedzający XIV Kongres Stolarki Polskiej, czyli 22 maja 2024 r. w godz. 15:00 – 18:00, w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków POiD. Zapraszamy przedstawicieli firm członkowskich POiD do udziału w spotkaniu!

Podczas Walnego Zgromadzenia podjęte zostaną ważne decyzje dotyczące przystąpienia Związku POiD do EuroWindoor – największego europejskiego stowarzyszenia zrzeszającego organizacje działające na rzecz branży stolarki otworowej. Misją EuroWindoor jest reprezentowanie interesów europejskich producentów okien, drzwi i fasad poprzez ścisły dialog z UE i innymi właściwymi instytucjami. W ten sposób EuroWindoor przyczynia się do zaangażowania UE w zakresie stanowienia lepszego prawa, tworzenia miejsc pracy, bezpieczeństwa energetycznego, efektywnego gospodarowania zasobami i redukcji emisji gazów cieplarnianych, bez nakładania niepotrzebnych obciążeń na sektor.

W celu przybliżenia działalności EuroWindoor i możliwości współpracy, do wystąpienia w czasie Walnego Zgromadzenia zaprosiliśmy Panią Verenę Oberrauch, szefową organizacji.

Oprócz stałych sprawozdawczych punktów programu, podczas Walnego Zgromadzenia odbędą się również wybory uzupełniające do Rady POiD oraz zostaną wyznaczone cele organizacji na lata 2024-26.

Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusji i podejmowaniu istotnych decyzji dotyczących przyszłości naszego Związku.

 


Przeczytaj również:

POiD – Okna drewniane: historia i współczesność

W czasie tegorocznego Kongresu Stolarki Polskiej nagrodą Orła Polskiej Stolarki został wyróżniony Zdzisław Maliszewski, wieloletni ekspert w Związku POiD. Przypominamy tekst na temat rozwoju okien …

Szczęśliwego Nowego Roku 2022!

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

XIII Kongres Stolarki Polskiej – przedstawiamy program wydarzenia

Sztuczna inteligencja, nowe programy dopłat dla inwestorów, zapowiedzi zmian w prawie prosto z Komisji Europejskiej oraz trendy marketingowe – to najważniejsze tematy XIII Kongresu Stolarki Polskie…