Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

To już oficjalne. Związek Polskie Okna i Drzwi dołączają do Stowarzyszenie Eurowindoor

Przystąpienie Związku POiD do międzynarodowego stowarzyszenia EuroWindoor jest ważnym krokiem dla rozwoju branży stolarki otworowej w Polsce. Połączenie sił z innymi europejskimi producentami okien i drzwi pozwoli na wymianę doświadczeń, wiedzy oraz technologii, co przyczyni się do podniesienia jakości oferowanych produktów oraz usług.

Związek POiD dołączył do stowarzyszenia decyzją podjętą na posiedzeniu Rady Dyrektorów, która odbyła się 11 czerwca w Helsinkach. W czasie spotkania Polskę reprezentował Grzegorz Ratajczak, dyrektor wykonawczy w firmie Krishome (dawniej Krispol).

EuroWindor jest jednym z największych stowarzyszeń w Europie, skupiającym producentów okien i drzwi z różnych krajów. Celem organizacji jest promocja innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie stolarki otworowej oraz wspieranie rozwoju branży na arenie międzynarodowej. Dlatego też przystąpienie Związku Polskie Okna i Drzwi do tej organizacji jest świetną okazją do rozwoju i współpracy z innymi liderami branży.

Dzięki przynależności do EuroWindor, firmy członkowskie Związku POiD będą miały dostęp do najnowszych trendów i technologii w zakresie produkcji stolarki otworowej. Będą mogły uczestniczyć w szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach, co pozwoli im na podniesienie swoich umiejętności i zdobycie cennych kontaktów z partnerami biznesowymi z całej Europy.

Przystąpienie do międzynarodowego stowarzyszenia jest również doskonałą okazją do promocji polskich produktów za granicą, pozyskiwania nowych klientów i zwiększenia obecności polskich produktów na arenie międzynarodowej.

Przystąpienie Związku POiD do EuroWindor pokazuje zaangażowanie polskiej branży w dążeniu do doskonałości oraz chęć współpracy z partnerami z całej Europy. Jest to krok w dobrym kierunku, który przyczyni się do rozwoju i promocji polskiej stolarki otworowej na szczeblu międzynarodowym.

Decyzja o dołączeniu Związku Polskie Okna i Drzwi do Stowarzyszenia Eurowindor zapadła w czasie Walnego Zgromadzenia Członków Związku, które odbyło się 22 maja bieżącego Roku w Jahrance.


Przeczytaj również:

Nowa firma w Związku Polskie Okna i Drzwi

Firma FAAC istnieje na rynku od roku 1965. Wtedy też powstał pierwszy napęd do automatyzacji bramy.  Od tego momentu misją FAAC stała się poprawa jakości życia i bezpieczeństwa klientów poprzez upr…

Zaproszenia na targi BUDMA dla firm członkowskich

Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA, to doskonałe miejsce spotkań dla różnych grup zawodowych. Tradycyjnie, Związek Polskie Okna i Drzwi wraz z Partnerami, obecny będzie na targac…

Szkolenie POiD dla zespołów serwisowo – montażowych stolarki budowlanej już wkrótce!

Związek Polskie Okna i Drzwi ustalił termin  szkolenia pt. „Prawidłowe zasady montażu stolarki okiennej i drzwiowej. „Naprawa i renowacja stolarki budowlanej”. Dwudniowe szkolenie odbędzie się 12-1…