Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zaproszenie na spotkanie związane z kolejną edycją kampanii „Dobry Montaż”

Wybór dobrego produktu jest tak samo ważny jak jego dobry montaż. To przesłanie prowadzonej przez Związek POiD od 2014 roku, ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”. Akcja ma na celu edukację i budowanie świadomości inwestorów indywidualnych odnośnie prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej. Część realizowanych w jej ramach inicjatyw jest też nakierowana na promocję profesji montera stolarki budowlanej, szerzenie dobrych praktyk montażowych i przekazywanie fachowcom rzetelnej wiedzy w tym zakresie.

Bieżąca edycja kampanii „DOBRY MONTAŻ” trwała do końca maja 2018 roku. Już od sierpnia 2018 roku rusza jednak jej kontynuacja.

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w najbliższym spotkaniu poświęconym nowej odsłonie „DOBREGO MONTAŻU”. Spotkanie to odbędzie się 28 czerwca 2018 roku o godz. 12.00 w siedzibie Związku POiD w Warszawie.

Dotychczas zrealizowane w ramach kampanii inicjatywy przełożyły się na szeroką promocję prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej i zaprezentowanie Partnerów „DOBREGO MONTAŻU” jako przedsiębiorstw, które przywiązują dużą wagę do dobrego montażu. Projekt cały czas się rozwija i zyskuje nowe aktywności. Na stronie internetowej dobrymontaz.com inwestorzy mogą korzystać z wyszukiwarki firm świadczących usługi profesjonalnego montażu. Aktualności na temat akcji można również znaleźć na FanPage „DOBRY MONTAŻ” na Facebooku. W mediach drukowanych i elektronicznych prowadzona była kampania public relations. Prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej był też promowany, w postaci interaktywnych pokazów „na żywo”, podczas MONTERIADY 2018.
Ostatnią odsłonę kampanii wzbogacono o nowe działania, m.in. film promocyjny dostępny na kanale YouTube Związku POiD, sesje zdjęciowe z Państwa udziałem oraz Key Visual, przedstawiający ideę kampanii, promowany w prasie i Internecie. Kooperacja podjęta w ramach klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” stanowiła zaś ważny argument wspierający utworzenie zawodu montera stolarki budowlanej.

Podczas spotkania przedstawimy i wspólnie omówimy propozycję przyszłych działań akcji, w których duży nacisk planujemy położyć na rozszerzenie współpracy z placówkami szkolnymi i objęcie patronatem „DOBRY MONTAŻ” klas we wszystkich szkołach branżowych, jakie od września 2018 roku rozpoczną kształcenie w zawodzie „monter stolarki budowlanej”.

Wspólnie budujemy przyszłość naszej branży. Zapraszam więc Państwa serdecznie do udziału w spotkaniu i dołączenia do prestiżowego grona Partnerów kampanii. Ufam, że wspólnie wypracujemy rozwiązania zapewniające efektywną promocję „DOBREGO MONTAŻU”, a wzajemna współpraca przyczyni się do dalszego wzmocnienia wiarygodności i wizerunki Państwa firmy.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również:

Agencja The Imagine zajmie się obsługą PR Związku POiD

W maju 2019 roku Związek POiD nawiązał współpracę z agencją marketingową The Imagine. Do zadań agencji będzie należało m.inn. doradztwo w obszarze komunikacji, administracja strony internetowej www…

Zapraszamy na MONTERIADĘ 2024 na targach BUDMA – już od 30 stycznia!

Związek POiD wraz z Partnerami i Patronami wydarzenia zapraszają na MONTERIADĘ 2024 na targach BUDMA w Poznaniu. Na zielonym stoisku o powierzchni 300 m2 będzie można zobaczyć nowoczesne produkty b…

List otwarty przemysłu drzewnego w Polsce do Premiera Mateusza Morawieckiego

Szanowny Panie Premierze, Obecna sytuacja jest bez precedensu. Po raz pierwszy w swoich wieloletnich historiach, największe fabryki naszej branży zatrzymują ciągi technologiczne na wielotygodniowe …