Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO przeszkoliło uczniów z Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”

W ostatnim tygodniu maja uczniowie szkół branżowych, należący do Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”, wzięli udział w dwóch, niezależnych szkoleniach. Jedno z nich przygotowała marka FAKRO, która jest Partnerem kampanii „DOBRY MONTAŻ”. Tym razem tematem e-spotkania była tematyka budowy i zastosowania okien dachowych.

Czwartkowy webinar FAKRO poprowadził Andrzej Szczygieł, Kierownik Zespołu ds. Współpracy z Wykonawcami, który na wstępie opowiedział o firmie, jej filozofii i ofercie. Następnie płynnie przeszedł do tematu webinaru i skupił się na pokazaniu budowy okna, sposobów dopasowania go do poddasza oraz najważniejszych kwestiach związanych z instalacją tego typu wyrobów. Na samym końcu e-spotkania został zaprezentowany film montażowy. Ekspert odpowiedział również na pytania uczniów.

W każdym tygodniu do Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU” dołączają kolejni uczniowie ze szkół branżowych. Dziś liczy ona już blisko 110 członków. Wśród nich są również przedstawiciele Związku POiD oraz Partnerzy i Ambasadorzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, którzy tym razem występują w roli nauczycieli. Podczas wirtualnych spotkań z młodzieżą w sposób nowoczesny przekazują praktyczną wiedzę na tematy związane ze sztuką montażu produktów z branży stolarki budowlanej.

 


Przeczytaj również:

Klasy patronackie „DOBRY MONTAŻ” – kontynuacja współpracy

Wraz z początkiem września 2018 roku ruszyła nowa odsłona kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ”. W ramach najnowszej edycji akcji, patronatem „DOBRY MONTAŻ” objęte zostały klasy w trzech szkołach – z …

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…

Jak wymienić drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe są obowiązkowym elementem projektu każdego budynku – oddzielają nas od świata zewnętrznego i wyznaczają granicę prywatności. Przez ich próg przechodzimy kilka razy dziennie, witamy …