Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Trzyszybowe okna dachowe FAKRO – jakość z długoletnią gwarancją

FAKRO od zawsze dba o najwyższą jakość oferowanych produktów, a klient i jego potrzeby są dla firmy priorytetem. Ciągły rozwój i udoskonalanie produktów zgodnie z trendami i oczekiwaniami rynku czyni FAKRO jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. 

Nasze produkty są bezpieczne, ekologiczne i energooszczędne, a ich wysoką jakość potwierdzają liczne krajowe i zagraniczne wyróżnienia i nagrody. Mamy również pewność, że nasze okna dachowe potrafią zapewnić komfort mieszkania na poddaszu przez długie lata – mówią przedstawiciele FAKRO.

Fot. FAKRO

Jakości swoich produktów FAKRO jest pewne, dlatego też pakiety szybowe stosowane w oknach dachowych posiadają wieczystą gwarancję na gradobicie, a wszystkie okna dachowe są objęte 10-letnią gwarancją. To nie wszystko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, producent daje możliwość wydłużenia gwarancji aż do 20 lat na drewniane obrotowe okna z pakietem trzyszybowym U5.

Są to bogato wyposażone trzyszybowe okna dachowe, które oprócz doświetlenia pomieszczeń na poddaszu i komfortu obsługi, zapewniają dużą oszczędność energii cieplnej. Odpowiedni bilans energetyczny to niskie koszty ogrzewania w zimie, a rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zapewniają spokój i wysoką jakość życia mieszkańców. Okno obrotowe z pakietem U5 charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie Uw=0,97 W/m²K, a przy montażu z kołnierzem uszczelniającym Thermo 0,86 W/m²K, a więc spełnia, a nawet przewyższa obecne warunki techniczne. Parametr termoizolacyjności na tak dobrym poziomie czyni produkt bardzo dobrym wyborem do budynków energooszczędnych.

Fot. FAKRO

Zastosowanie energooszczędnych trzyszybowych okien dachowych na poddaszu zmniejsza zapotrzebowanie na energię cieplną podczas chłodnych dni, jednocześnie przyczyniając się do mniejszego zanieczyszczenia powietrza. Dzięki temu są rekomendowane w programie Czyste Powietrze. Okno posiada także, podnoszący bezpieczeństwo antywłamaniowe i użytkowe, system topSafe i technologię thermoPro poprawiającą jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest wyższa ich energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz łatwiejszy montaż. W oknach tych zastosowano automatyczny nawiewnik V40P, dostarczający optymalną ilość powietrza do pomieszczenia.

Należy pamiętać, że dobre okna to nie wszystko. Równie ważny jest ich dobry ciepły montaż, który pozwoli na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym, zapewni ochronę przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Dodatkowo wyeliminuje mostki termiczne, a także przedłuży ich trwałość. Prace te najlepiej przeprowadzić za pomocą dedykowanych systemowych rozwiązań, takich jak kołnierze w wersji Thermo czy pakiety kołnierzy izolacyjnych, które oferują producenci okien dachowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: www.fakro.pl/serwis/gwarancja.

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl


Przeczytaj również:

Ciepły dom – jak oszczędzać energię i środowisko?

Początek września był wyjątkowo słoneczny, ale nieubłaganie zbliża się ochłodzenie, a wraz z nim sezon grzewczy – czas zwiększonych wydatków w domowym budżecie. Jak skutecznie zaoszczędzić na ogrze…

Już jest nowy Monter Stolarki

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu MONTER STOLARKI, a w nim: Wymiana stolarki z dofinansowaniem – trwa okres składania wniosków Jak sprzedawać stolarkę przyszłości? Programy lojaln…