Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Agnieszka Mazur szefem marketingu w firmie Wiśniowski

Zmiany personalne w firmie Wiśniowski. Do zespołu dołącza Agnieszka Mazur, która objęła nowo utworzoną funkcję Dyrektora Zarządzającego Marketingiem Globalnym.

Agnieszka Mazur odpowiadać  będzie za wdrożenie oraz realizację strategii marki WIŚNIOWSKI na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych.

Agnieszka posiada ponad 15-letnie doświadczenie, zdobywane w takich firmach jak Cersanit (właściciel marek Cersanit oraz Opoczno) oraz CRH (Cement Roadstone Holding) koncern o zasięgu globalnym produkujący całą gamę materiałów budowlanych, zatrudniający ponad 85 000 osób w 3600 lokalizacjach na całym świecie. Koncentruje się na holistycznym podejściu do marketingu, począwszy od strategii cyfrowej i nowych technologii, poprzez insight konsumencki, aż po rozwijanie najbardziej skutecznych narzędzi wsparcia sprzedaży.

Jak sama podkreśla: Po piętnastu latach pracy w branży budowlanej, staje przed kolejnym wyzwaniem, które jest jednocześnie ogromną motywacją. Praca dla marki Wiśniowski, lidera produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń pozwala na wykorzystanie doświadczenia oraz daje ogromne możliwości dalszego rozwoju.

Nawiązanie współpracy z Agnieszką Mazur jest ważnym krokiem w realizowaniu globalnej strategii firmy WIŚNIOWSKI. Doświadczenie nowej Dyrektor Zarządzającej z pewnością wesprze rozwój marki, która już dziś może pochwalić się posiadaniem ponad 2500 punktów handlowych w całej Europie.

 

ŹRÓDŁO: Wiśniowski


Przeczytaj również:

Architekt Karol Fiedor członkiem Jury POiD Building Awards 2021

W składzie jury konkursu #PoiDBuildingAwards2021 zasiadają osobowości ze świata architektury i nauki. Wśród nich architekt Karol Fiedor. Karol Fiedor jest prezesem CDF Architekci. Ukończył Wydział …

Wymiana stolarki. Jak uzyskać dofinansowanie?

Ileż to razy narzekamy, że chcielibyśmy coś w naszych domach zmienić – przearanżować, unowocześnić, ulepszyć… A często, nawet o tym nie wiedząc, jesteśmy o krok od spełnienia marzeń. Tak też jest z…

Poznajcie członków Rady Programowej XII KONGRESU STOLARKI POLSKIEJ!

Kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej odbędzie się już za 41 dni. Przygotowania do najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w branży stolarki budowlanej nabierają coraz większego tempa. Znamy już j…