Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

PROMAT – testy ogniowe drzwi p.poż

Drzwi przeciwpożarowe mogą oznaczać wybór między życiem a śmiercią, dlatego traktujemy nasz biznes poważnie. Nasze najnowocześniejsze piece w Belgii i Francji przeprowadzają rocznie ponad 300 prób ogniowych, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności. Nasze możliwości testowania zostały zaprojektowane tak, aby przyspieszyć proces testowania drzwi przeciwpożarowych.

Przeczytaj więcej o naszych możliwościach testowania tutaj:
https://brnw.ch/21wFfkg

Zapraszamy do obejrzenia testu porównawczego dwóch drzwi: https://fal.cn/3yf5T

Jedne drzwi, wykonane z wysokiej jakości materiałów pęczniejących, były odporne na ogień przez ponad 90 minut, podczas gdy drugie, z niższej jakości szkła ognioodpornego i materiałów pęczniejących nie przeszły testu.

ŹRÓDŁO: PROMAT


Przeczytaj również:

XIII Kongres Stolarki Polskiej zakończony – co działo się na Kongresie?

Trzy inspirujące bloki tematyczne, 300 uczestników i rozmowy o przyszłości branży. Za nami XIII Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 24-25 maja br. w Warszawie. Tegoroczna odsłona Ko…

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ” – artykuł: Drzwi wewnętrzne – przegląd inspirujących rozwiązań

Drzwi wewnętrzne to nie tylko praktyczny element każdego domu, ale również klucz do niepowtarzalnego charakteru pomieszczeń. Dziś drzwi stają się wyrazem preferencji aranżacyjnych, harmonijnie uzup…

Nowe firmy członkowskie

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmy: GlassLift Sp. z o.o. ul. Długa 15 95-100 Zgierz, Tel. +48 504 304 604 www.glasslift.pl Firma GLASSLIFT Sp….