Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

NOVET na konferencji SPIN 2022 extra

W dniach 30-31 marca firma NOVET weźmie udział w dwudniowym spotkaniu projektantów instalacji niskoprądowych SPIN 2022 extra, które odbędzie się w Cukrowni Żnin.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną instalacje niskoprądowe w tym takie rozwiązania jak między innymi: systemy kontroli dostępu i monitoringu (CCTV), systemy zarządzania budynkiem (BMS), systemy sygnalizacji pożarowej, systemy zasilania gwarantowanego, dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO), systemy parkingowe oraz rozwiązania typu data center.

Uczestnicy SPIN 2022 extra wezmą udział w panelach dyskusyjnych, prezentacjach poszczególnych rozwiązań i technologii, a także wykładach poruszających zagadnienia dotyczące instalacji niskoprądowych. W części ekspozycyjnej będzie można sprawdzić jak działają prezentowane technologie i urządzenia oraz uzyskać szczegółowe informacje o możliwościach ich integracji.

Dla projektantów instalacji niskoprądowych odbywające się cyklicznie od ponad 10 lat wydarzenie stanowi znakomitą okazję do podzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniami. Świadczą o tym między innymi bardzo pozytywne reakcje na poprzednie edycje konferencji.

Podczas SPIN 2022 extra firma NOVET zaprezentuje najnowsze systemy kontroli dostępu oparte na oprogramowaniu Argo 3.0 i V364. Na jej stoisku będzie można zapoznać się między innymi z inteligentnymi przekaźnikami Smart Relay, zamkami elektronicznymi Multiblindo eMotion i x1R Smart, czytnikami uwierzytelniającymi Stylos Smart, a także elektrozaczepami dedykowanymi do różnych zastosowań. Specjaliści firmy NOVET udzielą odpowiedzi na pytania związane z wdrożeniem i funkcjonowaniem systemów kontroli dostępu w inteligentnych domach, biurach, apartamentach na wynajem, obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach przemysłowych i magazynowych.

 

ŹRODŁO: NOVET


Przeczytaj również:

Rusza konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”!

W celu wsparcia szkół, które ogłaszają nabór do klas o profilu „monter stolarki budowlanej”, Partnerzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, wraz ze Związkiem POiD, przygotowali specjalny konkurs, promujący zaw…

AKUSTYKA W STOLARCE OKIENNEJ – Szkolenie.

Izolacyjność akustyczna chroni mieszkańców budynków przed szkodliwym dla zdrowia działaniem niepożądanego hałasu. Ponieważ najczęściej stolarka okienna ma dużo niższe parametry akustyczne, niż inne…

Kolejne szkolenie Związku Polskie Okna i Drzwi dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”

Związek Polskie Okna i Drzwi startuje z kolejną edycję szkoleń dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”. Pierwsze w tym roku warsztaty odbędę się w centrum szkoleniowym marki Krispol we Wrześni już…