Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Kolejna edycja projektu „Dobry Montaż Budujesz Dla Pokoleń” trwa

Kolejna edycja projektu „Dobry Montaż Budujesz Dla Pokoleń” trwa. O jej założeniach mówiliśmy na konferencji prasowej, która odbyła się w 28 września w centrum prasowym Polska Agencja Prasowa (Polish Press Agency).
W konferencji brali udział: Karol Pięta reprezentujący EPPA – The European PVC Window Profiles and related Building Products Association, Janusz Komurkiewicz, prezes Związku POiD oraz Paweł Wróblewski, dyrektor zarządzający POiD.
Konferencję prowadził Mariusz Korpoliński

Nagranie można zobaczyć już na naszym kanale YouTube.

Razem z nami „Budują dla Pokoleń”: ANWIS Sp. z o.o., #BFT Polska, Deceuninck Polska, FAKRO, #Hörmann Polska, Klimas Wkręt-met, KRISPOL Sp. z o.o., POL-SKONE Sp. z o.o., #ProLine, #Selena, Soudal, WIŚNIOWSKI.

 


Przeczytaj również:

Wybór drzwi wejściowych ważnym etapem budowy domu

O ile moglibyśmy bez problemu zrezygnować z posiadania drzwi wewnętrznych w domu, o tyle drzwi wejściowe to już konieczność. W dodatku od wyboru konkretnego produktu i sposobu jego montażu będzie z…

Warsztaty techniczne w Instytucie Techniki Budowlanej – Zapraszamy 7 października

Rozpoczynamy jesienną edycję cyklu szkoleń technicznych. Najbliższe spotkanie szkoleniowo-warsztatowe odbędzie się 7 października, w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie. Zapraszamy do zgłasz…

X Kongres Stolarki Polskiej – rozmowy o przyszłości branży stolarki budowlanej

W dniach 23-24 maja 2019 roku odbędzie się X Kongres Stolarki Polskiej. To najważniejsze wydarzenie w branży stolarki budowlanej w Polsce pozwala na wyznaczenie dalszych kierunków rozwoju sektora….