Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Wiosenna promocja Vetrex

Do 18 maja br. trwa promocja Vetrex. W ramach akcji „Wiosna z rabatem” można kupić ze zniżką do 20% wybrane modele okien i drzwi tarasowych, a także drzwi zewnętrzne oraz naświetla do drzwi.

 

Klienci mogą uzyskać rabat do 20% przy zakupie przesuwnych drzwi tarasowych Patio w systemach LUM’UP i V82, drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 oraz drzwi zewnętrznych Premium i naświetli do drzwi. Promocją objęte zostały także okna LUM’UP i V82, na które przysługuje rabat do 20% lub ukryte zawiasy bez dodatkowych opłat.

Promocję przygotowaliśmy z myślą o klientach, dla których ważną rolę odgrywa wysoka jakość. Mają oni do wyboru szeroki zakres możliwości i rozwiązań technologicznych w zakresie stolarki okienno-drzwiowej, od designerskich okien wpuszczających do wnętrz więcej światła, przez przeszklenia wielkoformatowe, aż po drzwi zewnętrzne. Wszystko to pozwoli inwestorom dopasować produkty do konkretnych projektów architektonicznych. Oferujemy również jedną z najdłuższych na rynku gwarancji. Dokonując zakupu u naszych Partnerów Handlowych klienci mogą skorzystać także z usługi profesjonalnego montażu– mówi Marta Leszczyńska, Marketing Manager Vetrex.

Okna Vetrex. Fot. Vetrex

Okna Vetrex charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i atrakcyjnym wyglądem. W wersji z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramkami dystansowymi zapewniają wysoką termoizolacyjność. Współczynnik Uw dla modelu V82 wynosi przy takim wyposażeniu 0,77 W/(m²·K), a dla LUM’UP – 0,8 W/(m²·K). Dzięki zastosowaniu potrójnego systemu uszczelek uzyskano szczelność w najwyższej, czwartej klasie. Dostępne w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych profile stwarzają duże możliwości aranżacyjne. Okna mogą zostać wyposażone w ukryte zawiasy, które podnoszą walory estetyczne i dodatkowo zwiększają szczelność. Wyróżnikiem modelu LUM’UP są węższe profile o minimalistycznym designie i większa powierzchnia szyb. Wpuszcza on do 27% więcej naturalnego światła niż standardowe okna.

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Vetrex. Fot. Vetrex

Drzwi tarasowe Vetrex umożliwiają tworzenie przeszkleń wielkoformatowych. Systemy podnoszono-przesuwne Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 osiągają wymiary do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości. Ich zaletą jest również komfort użytkowania. Nawet przy dużych rozmiarach skrzydło przesuwa się swobodnie. Dodatkowo model Vetrex Slide 82 jest standardowo wyposażony w niski próg z nakładką „bez barier”. Systemy podnoszono-przesuwne z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramkami dystansowymi gwarantują wysoką izolacyjność cieplną. Współczynnik Uw wynosi 0,79 W/(m²·K). Przy nieco mniejszych przeszkleniach sprawdzają się drzwi odstawno-przesuwne Patio Air Vetrex i uchylno-przesuwne Patio Automatic Vetrex. Można je wykonać w maksymalnych wymiarach 3 m szerokości i 2,5 m wysokości. Systemy te są wyposażone w specjalne hamulce zapewniające łagodne domykanie.

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex. Fot. Vetrex

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex dobrze chronią przed czynnikami zewnętrznymi, zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie stanowią efektowną ozdobę budynku. Współczynnik przenikania ciepła Ud dla modeli pełnych wynosi 0,76 W/(m²·K), a dla przeszklonych – 0,84 W/(m²·K). Z kolei odporność na obciążenie wiatrem jest w klasie C5. By zwiększyć poziom bezpieczeństwa, drzwi wyposażono m.in. w zabezpieczenia antywyważeniowe i zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem, a w modelach z przeszkleniami zastosowano szybę klasy P4. Oryginalne wzornictwo, bogata paleta kolorystyczna i efektowne elementy dekoracyjne ułatwiają dopasowanie drzwi do projektu budynku. Drzwi Premium Vetrex dostępne są również w wersji z przeszkleniami i naświetlami.

 

Szczegółowe informacje na temat produktów objętych promocją można uzyskać w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży Vetrex oraz pod adresem www.vetrex.eu/promocje.

 

ŹRÓDŁO: VETREX


Przeczytaj również:

POiD Hyde Park – Spotkania dyskusyjne Członków Związku POiD

Piątego czerwca odbyło się spotkanie dyskusyjne POiD Hyde Park. Związek POiD stwarza okazję do branżowych spotkań dyskusyjnych online. Są one kontynuacją cotygodniowych spotkań Zarządu I Rady, któr…

Konferencja „Lider Technik Osłonowych”

21 listopada 2018 r. w Łodzi odbędzie się pierwsza i jedyna w Polsce konferencja „Lider Technik Osłonowych”. Jest to największe wydarzenie branżowe skierowane do producentów, dystrybutorów oraz ins…