Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zapisz się na XIV Kongres Stolarki Polskiej!

Zapraszamy na XIV Kongres Stolarki Polskiej: 23 maja 2024 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Już teraz warto zarezerwować swój udział w wydarzeniu – rejestracja jest otwarta.

Kongres Stolarki Polskiej to prestiż, wiedza i kontakty – coroczne miejsce spotkań przedstawicieli branży budowlanej, reprezentantów świata nauki, biznesu, polityki i mediów.

Tegoroczny Kongres odbędzie się podczas jednego dnia, którego zwieńczeniem będzie wieczorna Gala Orłów Polskiej Stolarki z uroczystym bankietem i wręczeniem branżowych wyróżnień.

Temat przewodni XIV Kongresu Stolarki Polskiej: szanse i zagrożenia dla branży materiałów budowlanych w dobie kryzysu i związanych z nim przemian politycznych, ekonomicznych i społecznych.

Rejestracja na Kongres: kongres.poid.eu/rejestracja/

 

***

Partner Strategiczny XIV Kongresu Stolarki Polskiej: PROCURAL

Partnerzy Główni: FAKRO, Glassoultions, Grupa MTP

Miejsce Kongresu: Hotel Warszawianka**** w Jachrance: www.warszawianka.pl/

Program Kongresu (szczegółowy program może ulec zmianie): kongres.poid.eu/harmonogram-xiv/

Aktualne informacje na temat wydarzenia: kongres.poid.eu/aktualnosci/

Spotkajmy się na XIV Kongresie Stolarki Polskiej!


Przeczytaj również:

Jakie ogólnoświatowe trendy mają swoje odbicie w branży stolarki otworowej wg. Fakro mecenasa konkursu POiD Building Awards 2021

Trendy są trendy, dlatego m.in. rozmawiamy o nich w ramach konkursu POiD Building Awards 2021, konkursu w którym wyłonimy najlepsze rozwiązania stolarki otworowej oraz automatyki osłonowej i smarth…

Szczęśliwego Nowego Roku !

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Czym charakteryzuje się ciepły montaż?

Nowe okno wybrane? Po tym, jak zdecydujemy się już na konkretny produkt, pozostaje jeszcze kwestia jego montażu. Sposób zamocowania i uszczelnienia ma bowiem ogromny wpływ na parametry użytkowe sto…