Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zakładowa Kontrola Produkcji POiD – gwarancja jakości!

Czy zależy Ci na jakości oferowanych wyrobów? A może prowadzisz własny zakład produkcyjny i chcesz zapewnić zgodność swoich produktów z najwyższymi standardami? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – Zakładową Kontrolę Produkcji!

Nasz system Zakładowej Kontroli Produkcji to stała wewnętrzna kontrola prowadzona przez producenta. Dzięki jej stosowaniu możesz mieć pewność, że twoje wyroby będą zgodne z normami, aprobatami technicznymi oraz deklarowanymi wartościami.

Wszystkie elementy ZKP, wymagania i postanowienia przyjęte przez producenta, są systematycznie dokumentowane. Zasady i procedury postępowania są tworzone w sposób dopasowany do charakteru wyrobu, procesu produkcyjnego, stopnia automatyzacji linii produkcyjnej oraz rodzaju dostępnych urządzeń produkcyjnych i kontrolnych. Dzięki temu każdy etap produkcji jest dokładnie udokumentowany, a Ty masz pełną kontrolę nad procesem tworzenia swoich wyrobów.

Zyskujesz odpowiedzialność, uprawnienia i wzajemne zależności personelu, który zarządza, wykonuje i kontroluje prace mające wpływ na jakość produktów. Możesz być pewien, że Twoi pracownicy są odpowiednio wyszkoleni i działać zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Masz kontrolę nad prowadzeniem i nadzorowaniem zapasów. Możesz szybko i sprawnie zarządzać dostępnością materiałów i surowców, optymalizując tym samym koszty produkcji.

Pozyskasz niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do utrzymania najwyższej jakości wyrobów. Nasz system jest kompleksowy i sprawia, że stajesz się liderem na rynku!

Nie czekaj, zainwestuj w jakość! Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o naszym systemie Zakładowej Kontroli Produkcji – bo Twoja marka zasługuje na to, aby być najlepsza!


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi Partnerem debaty na temat szkolnictwa branżowego podczas konferencji pt. „Dekarstwo. Przeszłość, Teraźniejszość, Przyszłość. Edukacja drogą do sukcesu”

Związek POiD jest Partnerem wydarzenia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy wraz z Międzynarodowymi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędzie się w formule online 4 lu…

O czym będą dyskutować uczestnicy XII Kongresu Stolarki Polskiej?

Atrakcyjna tematyka jest niewątpliwie tym, co, oprócz wyjątkowej atmosfery, przyciąga uczestników Kongresu. Misją Związku POiD, który go organizuje we współpracy z Partnerami, jest dostarczanie prz…

Dobry montaż z myślą o ekologii i oszczędności

Tanio i szybko nigdy nie będzie dobrze. Dobrze i szybko nigdy nie będzie tanio. Tanio i dobrze nigdy nie będzie szybko – to powiedzenie jest doskonale znane w gronie wykonawców w branży budowlanej,…