Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zakładowa Kontrola Produkcji POiD – gwarancja jakości!

Czy zależy Ci na jakości oferowanych wyrobów? A może prowadzisz własny zakład produkcyjny i chcesz zapewnić zgodność swoich produktów z najwyższymi standardami? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – Zakładową Kontrolę Produkcji!

Nasz system Zakładowej Kontroli Produkcji to stała wewnętrzna kontrola prowadzona przez producenta. Dzięki jej stosowaniu możesz mieć pewność, że twoje wyroby będą zgodne z normami, aprobatami technicznymi oraz deklarowanymi wartościami.

Wszystkie elementy ZKP, wymagania i postanowienia przyjęte przez producenta, są systematycznie dokumentowane. Zasady i procedury postępowania są tworzone w sposób dopasowany do charakteru wyrobu, procesu produkcyjnego, stopnia automatyzacji linii produkcyjnej oraz rodzaju dostępnych urządzeń produkcyjnych i kontrolnych. Dzięki temu każdy etap produkcji jest dokładnie udokumentowany, a Ty masz pełną kontrolę nad procesem tworzenia swoich wyrobów.

Zyskujesz odpowiedzialność, uprawnienia i wzajemne zależności personelu, który zarządza, wykonuje i kontroluje prace mające wpływ na jakość produktów. Możesz być pewien, że Twoi pracownicy są odpowiednio wyszkoleni i działać zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Masz kontrolę nad prowadzeniem i nadzorowaniem zapasów. Możesz szybko i sprawnie zarządzać dostępnością materiałów i surowców, optymalizując tym samym koszty produkcji.

Pozyskasz niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do utrzymania najwyższej jakości wyrobów. Nasz system jest kompleksowy i sprawia, że stajesz się liderem na rynku!

Nie czekaj, zainwestuj w jakość! Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o naszym systemie Zakładowej Kontroli Produkcji – bo Twoja marka zasługuje na to, aby być najlepsza!


Przeczytaj również:

Webinarium ITB „Wspieramy eksport wyrobów i usług budowlanych”

Instytut Techniki Budowlanej zaprasza do udziału online w webinarium „Wspieramy eksport wyrobów i usług budowlanych”, które odbędzie się 22 czerwca w godz. 11.00-13.00. Celem wydarzenia jest przeds…

Walne Zgromadzenie Członków Związku POiD

Po raz dwunasty odbył się Kongres Stolarki Polskiej, a tuż po nim, 27 maja 2022, miało miejsce Walne Zgromadzenie Członków  Związku POiD. W czasie obrad podsumowano działania ostatniej kadencji Rad…

Już są – Raporty: „Rynek Stolarki Drzwiowej w Polsce 2019” i „Rynek Stolarki Okiennej w Polsce 2019”

Już są najnowsze raporty dotyczące rynku okien i drzwi. Obszerne opracowania zostały wykonane na zlecenie Związku Polskie Okna i Drzwi i zrealizowane przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Firmy…