Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Wygodny dostęp pod kontrolą – Roto Eneo 4w1!

Nowość: system kontroli dostępu Roto Eneo 4w1 do zamków Roto Safe E to przykład nowoczesnych rozwiązań na rzecz komfortu i bezpieczeństwa. Oferuje wygodniejsze otwieranie drzwi bez klucza i nowe możliwości zarządzania wstępem do budynków.

 

System kontroli dostępu Roto Eneo 4w1 przeznaczony jest do elektromechanicznych zamków wielopunktowych Roto Safe E | Eneo A oraz Roto Safe E | Eneo CC, stosowanych w drzwiach zewnętrznych domów jednorodzinnych, biurowców czy lokali usługowych. Nowość wprowadza liczne udogodnienia: dodatkowy sposób zdalnego otwierania za pomocą karty, nadawanie uprawnień nieograniczonej liczbie użytkowników i dowolne ustawianie czasu dostępu – w zależności od potrzeby.

Wygodne wejście na 4 sposoby

System kontroli dostępu Roto Eneo 4w1 identyfikuje użytkownika i umożliwia wygodne wejście do obiektu uprawnionym osobom. Drzwi można odryglować na różne sposoby: klawiaturą z kodem PIN, smartfonem z funkcją Bluetooth, odciskiem linii papilarnych, a także kartą lub brelokiem RFID.

Fot. Roto Technologia Okien i Drzwi

Łatwa konfiguracja dowolna liczba użytkowników

Do obsługi systemu służy intuicyjna aplikacja. Ułatwia szybkie konfigurowanie użytkowników – bez ograniczeń co do ich liczby. Pozwala na sprawne zarządzanie dostępem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i biur czy większych zakładów produkcyjnych. Przyłączenie użytkowników następuje w wygodny i prosty sposób z wykorzystaniem smartfonów. Dostęp można łatwo wycofać za pomocą smartfona z uprawnieniami administratora. W przypadku zgubienia telefonu lub wyłączenia z eksploatacji – wystarczy go usunąć z listy autoryzowanych urządzeń.

Precyzyjna kontrola dostępy czasowe i jednorazowe

Nową funkcją w Roto Eneo 4w1 jest możliwość nadawania czasowych uprawnień dostępu. Pozwala to na precyzyjne dopasowane do konkretnych potrzeb np. jednorazowego wstępu. Użytkownicy mogą otrzymać indywidualne uprawnienia na określone okresy.

Za pośrednictwem protokołu cyfrowego, administrator jest zawsze informowany o tym, kto i kiedy wszedł do budynku, co umożliwia bieżącą kontrolę.

Aplikacja systemu jest dostępna w 27 językach na iOS 9.0, Android 4.4 i ich następców, a uprawnienia administratora można łatwo przenosić pomiędzy telefonami.

Pewny i bezpieczny montaż plug & play

Zaawansowany technologicznie jest też montaż systemu kontroli dostępu Roto Eneo 4w1. Urządzenie montowane na zewnątrz, w skrzydle drzwi, posiada stopień ochrony IP66, jest  więc odporne na wnikanie brudu i wilgoci. Mocowanie na klej zapewnia stabilność, a osłony przewodów można dowolnie łączyć, co skraca czas podłączenia. Idealnie dopasowane komponenty, jak np. fabrycznie zmontowane wtyczki, gwarantują bezbłędne połączenie plug & play i szybkie uruchomienie.

ŹRÓDŁO: Roto  Technologia Okien i Drzwi


Przeczytaj również:

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ”: 5 niezbędnych elementów nowoczesnej termomodernizacji budynku

Wiele budynków mieszkalnych w Polsce nie spełnia standardów w zakresie energooszczędności. Część z nich to „wampiry energetyczne”, czyli obiekty zużywające najwięcej energii. Rozwiązaniem, które po…

Przestrzeń bez barier – w służbie bezpieczeństwa i komfortu

Gdy jesteśmy młodzi i w pełni sprawni fizycznie, żaden wysoki próg czy strome schody nie stanowią dla nas większego problemu. Podobnie, jeśli chodzi m.in. o sposób umieszczenia blatu roboczego w ku…

Dobra brama garażowa – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Tak jak trudno wyobrazić sobie dom bez drzwi zewnętrznych, tak garaż nie może obejść się bez funkcjonalnej bramy garażowej. Dobrze dobrane rozwiązanie to komfort obsługi, bezpieczeństwo i oszczędno…