Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Buduj Globalny biznes z targami BUDMA!

TargiBUDMA   należą do czołówki branżowych wydarzeń na arenie międzynarodowej i przyciągają przedsiębiorców z całego świata.

Wystawy międzynarodowe skupiają firmy z wielu krajów, wielu gospodarek, ale także wielu kultur. Dlatego wydarzenia te są idealnym miejscem nie tylko do zaprezentowania produktów i usług w formie stoiska wystawienniczego, ale przede wszystkim do stworzenia okazji do osobistego spotkania.

Spotkania ludzi, których łączy wspólny cel – rozwój biznesu. Aby stać się silniejszym. Aby rozwijać się na arenie międzynarodowej.

Handel międzynarodowy napędza gospodarkę, rozwija firmy, otwiera nowe rynki, Targi wprowadzają nową przestrzeń do międzynarodowych spotkań, gdzie nie tylko kupcy z całego świata będą mogli spotkać się z dostawcami, ale również będą mieli możliwość uzyskania konsultacji w zakresie usług wspierających handel międzynarodowy.

Stworzona przestrzeń dla zwiedzających z zagranicy, w tym grupy kilkuset kupców uczestniczących w programie Hosted Buyers, kluczowych gości z Polski, czy wreszcie dla wystawców targów BUDMA i WinDoor-tech,  pomoże im znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych, ale także będzie miejscem do zdobycia kompleksowej i istotnej wiedzy na temat jak kierować rozwojem firmy na arenie międzynarodowej.

Spotkajmy się na targach #BUDMA2023!

Międzynarodowa Strefa Spotkań: https://mtp-link.pl/31qq6

Zapraszamy do Poznania

31.01 – 03.02.2023 Międzynarodowe Targi Poznańskie

 


Przeczytaj również:

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ” – artykuł: Drzwi wewnętrzne – przegląd inspirujących rozwiązań

Drzwi wewnętrzne to nie tylko praktyczny element każdego domu, ale również klucz do niepowtarzalnego charakteru pomieszczeń. Dziś drzwi stają się wyrazem preferencji aranżacyjnych, harmonijnie uzup…

Witamy nowych Członków POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu nowych Członków Związku Polskie Okna i Drzwi. Witamy w naszym gronie firmę : Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o. oraz IGB Mazovia Oddział w Gdańsku – BALTICA. Liczymy na…

Dostępna jest już klasyfikacja najlepszych marek materiałów budowlanych 2019!

13 czerwca ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2019 Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. …