Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Więcej ciepła w niższej cenie

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu.

Skorzystaj z usług doradcy w najbliższym w Salonie KRISHOME i zyskaj:

  • Energooszczędne okna i drzwi tarasowe z aluminium lub PVC od polskiego producenta.
  • Produkty z Listy Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.
  • Fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji – od wyceny po montaż.

#wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje

Powiedz nam, czego szukasz, a wspólnie dopasujemy stolarkę okienną do Twoich potrzeb. Ten zakup opłaca się każdemu inwestorowi. Skorzystaj z oferty specjalnej:

Trzecia szyba za 1 zł

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku. Ponadto spełniają parametry programów Czyste Powietrze i kwalifikują się do ulgi termomodernizacyjnej. W promocyjnej ofercie okien PVC i aluminiowych inwestor może wybierać spośród modeli FEN 78, FEN 82B, FEN 82, FEN 92 i FEN 86A, a także drzwi tarasowych PSK, HST oraz SLIDE design.

Sprawdź kolekcję okien PVC
Wybierz swój model drzwi tarasowych
Sprawdź pełną paletę kolorystyczną

Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME i zapytaj o szczegóły promocji.

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 13.03.2024 r. do 25.03.2024 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępne są w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Nowe firmy członkowskie

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmy: GlassLift Sp. z o.o. ul. Długa 15 95-100 Zgierz, Tel. +48 504 304 604 www.glasslift.pl Firma GLASSLIFT Sp….

Trwają zapisy na szkolenie „Mistrz Budownictwa Pasywnego”

Ruszył nabór do specjalnej edycji Międzynarodowego Programu Szkoleniowego, organizowanego przez Akademię Zdrowego Budownictwa pt. „Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego”, nad którym Patr…

Pomówmy o stolarce – co czeka branże w 2023 roku?

W imieniu Zarządu Związku POiD oraz Partnerów tegorocznej MONTERIADY, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu branżowym „Pomówmy o stolarce – co czeka branżę w 2023 roku”, któr…