Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

W jak WIĘCEJ PREZENTÓW od marki WIŚNIOWSKI. Zamknij swoją inwestycję z najlepszymi produktami w świątecznej cenie

Wystartowała Zimowa Promocja WIŚNIOWSKI, czyli komplementarna oferta stworzona z myślą o inwestorach planujących ostatnie prace budowlane na koniec roku. Budujesz, wykańczasz, remontujesz? W świątecznej ofercie specjalnej każdy znajdzie coś dla siebie: gwarancję ceny, doskonałe rabaty, darmowe produkty. I najważniejsze – z firmą WIŚNIOWSKI skompletujesz pełen zestaw: bramę garażową, okna, drzwi oraz ogrodzenie.

Sprezentuj sobie darmowy napęd do bramy 

Najlepszy pomysł na świąteczny prezent dla tegorocznych inwestorów? Ciepła brama i drzwi! Dokonując zamówienia na pakiet automatycznej bramy garażowej segmentowej UniPro lub UniTherm z drzwiami CREO lub NOVA WIŚNIOWSKI w świątecznej promocji – zyskujesz możliwość otrzymania napędu bez dopłaty.

Warto pamiętać, że bramy garażowe UniPro i UniTherm oraz drzwi CREO i NOVA wyróżniają się korzystnymi parametrami termoizolacyjnymi. To produkty polecane dla obiektów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Z powodzeniem można rozliczyć je w ramach ulg i dotacji z programu “Czyste Powietrze”.

40% rabatu na ciepłe okna 

Rosnące w zatrważającym tempie ceny energii to wystarczający powód, by zatroszczyć się o energooszczędność wszystkich elementów inwestycji. Statystycznie nawet 30% ciepła tracimy przez okna. Oszczędność na rachunkach za energię w dużej mierze zależy więc od wyboru odpowiedniej stolarki okiennej.

Tylko tej zimy, dokonując zamówienia na okna PRIMO 82 lub DEVELO w dowolnej kolorystyce i standardzie, zyskujesz możliwość otrzymania rabatu w wysokości -40%.

Ogrodzenia FIRST MINUTE. Najlepsza oferta z gwarancją ceny i zimowym rabatem!

W finalnym zamknięciu inwestycji pomoże ogrodzenie. Dokonując zamówienia na kompletny system ogrodzeniowy marki WIŚNIOWSKI w jednym ze wskazanych modeli wraz z napędem, zyskujesz możliwość otrzymania rabatu w wysokości do 5% na zamawiany komplet systemu ogrodzeniowego.

Otrzymujesz również gwarancję niezmienności ceny w systemie FIRST MINUTE. Oferta FIRST MINUTE to pewność, że cena między zamówieniem a odbiorem się NIE zmieni. Zamówienie złożone do 31 grudnia 2022 gwarantuje promocyjną cenę ogrodzenia bez względu na termin odbioru produktu.

Sprezentuj sobie więcej oszczędności! Tylko teraz bramy, okna, drzwi i ogrodzenia kupisz w ofercie specjalnej.

Sprawdź Zimową Promocję WIŚNIOWSKI: https://www.wisniowski.pl/oferta-specjalna/

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

MONTERIADA już od 31 stycznia na targach BUDMA

Już 31 stycznia na targach BUDMA w Poznaniu startuje MONTERIADA. Na stoisku 108 w hali 5 ruszą wyjątkowe pokazy montażu na żywo nowoczesnych produktów, które pozwalają zadbać o ciepły dom. Organiza…

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju Patronem Honorowym IX Kongresu Stolarki Polskiej

Mamy zaszczyt poinformować, że Patronat Honorowy nad IX Kongresem Stolarki Polskiej objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Patronat Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju to wyróżnienie podkreślając…

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju Patronem Honorowym „DOBREGO MONTAŻU”

Mamy zaszczyt poinformować, że Patronat Honorowy nad bieżącą edycją kampanii „DOBRY MONTAŻ” objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Patronat Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju to wyróżnienie podkr…