Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Somfy rozszerza gwarancję na produkty zakupione w sieci Somfy Expert

Somfy, wiodąca marka rozwiązań smart home w Polsce, wprowadza możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 7 lat, wraz z bezpośrednią opieką serwisową producenta, na flagowe produkty z gamy automatyki domowej. Dotyczy to urządzeń zakupionych w ramach sieci partnerskiej Somfy Expert. W celu uzyskania wydłużonej gwarancji należy zarejestrować zakup na platformie Moje Somfy (mojesomfy.pl).
Somfy wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają rozwiązań przyjaznych użytkownikom i jednocześnie ekologicznych. Już od teraz, nabywając produkt u Somfy Experta, a następnie rejestrując go na platformie mojesomfy.pl, można zyskać przedłużoną, nawet siedmioletnią gwarancję. Programem objęte są m.in. napędy i sterowania do bram garażowych i wjazdowych, wideomofony czy napędy do osłon okiennych1. Promocja dotyczy zarówno flagowych rozwiązań producenta, jak napęd do rolet zewnętrznych RS100 io czy rynkowych nowości, takich jak Oximo Solar io – zasilanych energią słoneczną, jak i pozostałych produktów w ofercie Somfy.
Klient, który jest zainteresowany pozyskaniem przedłużonej gwarancji, powinien zakupić rolety czy bramy z automatyką Somfy w punktach Somfy Expert. To certyfikowani partnerzy marki, którzy dzięki profesjonalnym szkoleniom producenta posiadają wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów smart home. Następnie zakup urządzeń należy zarejestrować na oficjalnej platformie – Moje Somfy (mojesomfy.pl).
– Jeszcze lepsze warunki gwarancji to dowód wysokiej jakości produktów Somfy. Wzmacniając jej zakres, chcemy wspierać naszych klientów na każdym możliwym etapie, w dodatku w jeszcze krótszym czasie. W połączeniu z profesjonalną obsługą produkty te mogą służyć dłużej, ograniczając konieczność zakupu nowego sprzętu – mówi Marcin Kubiszak, dyrektor marketingu Somfy Polska.
Stosowanie automatyki domowej, w tym w szczególności rolet zewnętrznych wyposażonych w napędy Somfy, pomaga oszczędzać energię elektryczną. Latem automatyczne osłony zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, dzięki czemu nie trzeba uruchamiać klimatyzacji czy wentylacji. Z kolei zimą rolety zewnętrzne poprawiają parametry izolacyjne okien i zapobiegają utracie ciepła przez fasadę budynku.
Lista partnerów oraz produktów objętych promocją znajduje się na platformie mojesomfy.pl.
ŹRÓDŁO: Somfy Polska

Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi Partnerem merytorycznym cyklu seminariów Aluprof

Związek Polskie Okna i Drzwi został Partnerem seminariów z cyklu ALU-EDUKATOR, organizowanych przez firmę Aluprof. Tegoroczne spotkania odbędą się online w formie webinariów tematycznych. Specjalis…

Rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej  

Rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej   Przywrócenie rozwiązań wspierających termomodernizację budynków jest niezwykle istotne w świetle obowiązywania nowych standardów energetycznych (tzw. persp…

Szkolenie Związku POiD dla zespołów serwisowo-montażowych stolarki budowlanej

Związek Polskie Okna i Drzwi jako organizator, zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „ Prawidłowe zasady montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Naprawa i renowacja stolarki budowlanej”, które odbędzi…