Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu branżowego Profiokno nr 31, które jest już dostępne na stronie www.profiokno.pl.

W najnowszym, powiększonym  numerze,  80 stron mocnej branżowej lektury na zbliżające się wakacje. Jak zwykle spora dawka informacji dotyczących techniki okiennej, właściwości okien, jak również optymalizacji procesów zarządzania firmami.  

W najnowszym wydaniu piszemy m.in. o:

  • Okna z dofinansowaniem, „Czyste Powietrze” i „Ulga Termomodernizacyjna” w praktyce
  • Izolacyjność akustyczna okien. Deklarowanie właściwości akustycznych krok po kroku.
  • Okna PVC po holendersku
  • Rozwiązania z PVC w systemach napowietrzania
  • Pękanie szkła w dwukomorowych szybach zespolonych O wysokiej termoizolacyjności
  • Umowa o montaż w świetle prawa francuskiego
  • Okna z PVC. Kombinacje w zakresie statyki i termiki
  • Jak niemiecka branża stolarki z PVC poradziła sobie w czasie pandemii
  • Montaż okien. Przepisy, weryfikacja, konsekwencje

Nie tylko on-line

Magazyn branżowy Profiokno wydawany jest przez Aluplast od ponad 11 lat i dystrybuowany bezpłatnie w nakładzie 6800 egzemplarzy do producentów okien, sprzedawców okien, architektów oraz firm budowlanych. Wszystkie dotychczasowe wydania dostępne są na stronie www.profiokno.pl

Osoby zainteresowane bezpłatną prenumeratą magazynu Profiokno w wersji drukowanej zachęcamy do wypełnienia formularza prenumeraty na stronie: http://www.aluplast.com.pl/prenumerata-magazynu-profiokno .

Aluplast od 20 lat jest liderem rynku systemów okiennych z PVC w Polsce, z udziałem rynkowym szacowanym na ok. 24-25%. Polska spółka, utworzona w 1995 roku w Poznaniu, jest obecnie odpowiedzialna za obsługę m.in. takich rynków jak: Rumunia, Wielka Brytania, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia. Aluplast sp. z o.o. jest częścią Grupy Aluplast posiadającej 24 oddziały produkcyjne i przedstawicielstwa, poprzez które jest obecny w ponad 80 krajach na całym świecie.

ŹRÓDŁO: Aluplast


Przeczytaj również:

Nowe firmy członkowskie

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmy: GlassLift Sp. z o.o. ul. Długa 15 95-100 Zgierz, Tel. +48 504 304 604 www.glasslift.pl Firma GLASSLIFT Sp….

Rynek pracy zaczyna się od szkół średnich

Trwa rekrutacja do szkół średnich. Do 19 czerwca absolwenci podstawówek mają czas na złożenie wniosku (w tym jego ew. zmiana) wraz z dokumentami o przyjęcie do szkoły średniej. Od zeszłego roku ucz…

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ”: Energooszczędne drzwi zewnętrzne. Jakie drzwi wybrać do termomodernizacji?

Wracamy do mieszkania po intensywnym dniu, zamykamy za sobą drzwi i czujemy domowe ciepło. Czas na relaks przy ulubionej herbacie lub kawie… To przyjemny scenariusz, w którym ważną rolę grają dobrz…