Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

RenoSystem – rozwiązania renowacyjne dla Twojego domu

Modernizacja w starym budownictwie często stwarza wiele trudności. Krzywe ściany, nietypowy rozmiar otworu garażowego, zbyt niskie nadproże lub całkowity jego brak czy też uszkodzenia elewacji mogą utrudniać lub nawet uniemożliwić montaż nowoczesnej bramy garażowej.

RenoSystem to to rozwiązania renowacyjne WIŚNIOWSKI dla istniejących budynków. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ze względu na trudności techniczne standardowe produkty nie znajdują zastosowania. Dzięki specjalnemu systemowi kątowników bramę można zamontować nawet w przypadku krzywych ścian garażu. Trzy warianty montażu: za otworem, w otworze z maskownicami montowanymi w otworze oraz w otworze z maskownicami montowanymi przed otworem umożliwiają idealne dopasowanie do budynku.

Fot. WIŚNIOWSKI

Konstrukcja bramy garażowej niweluje brak nadproża, maskownice renowacyjne pozwalają na ukrycie uszkodzeń lub mało estetycznych elementów konstrukcji, zaś blendy renowacyjne umożliwiają ujednolicenie całego frontu budynku ze stylistyką płaszcza bramy.
Podstawą RenoSystem jest jedna z najpopularniejszych bram WIŚNIOWSKI – UniPro. Zgodnie z życzeniem klienta może być uruchamiana ręcznie lub napędem, a dzięki smartCONNECTED można sterować bramą z każdego miejsca na świecie. UniPro łączy bezpieczeństwo z dbałością o estetykę. Kształt paneli i system zabezpieczeń zapewniają spokój, jeżeli chodzi o najbliższych, natomiast szeroki wybór kolorów wzorów i przetłoczeń daje możliwość dopasowania bramy do pozostałych elementów posesji. Dla dbających o komfort termiczny możliwe jest wykonanie wersji ocieplonej RenoSystem posiadającej dodatkowe uszczelki.

Dobrze, gdy wszystko do siebie pasuje – system Home Inclusive™. W ślad za wymianą bramy garażowej często idzie wymiana stolarki okiennej i drzwiowej. Warto, wy wszystkie razem stanowiły harmonijną całość i były do siebie dopasowane. Jest to możliwe dzięki
systemowi Home Inclusive™ stanowiącemu holistyczne podejście do całości budynku i idealne dopasowanie do siebie produktów z różnych grup: bram, okien, drzwi czy ogrodzenia oraz produktów wykonanych z różnych materiałów. Komplementarny system umożliwia złożenie zamówienia u jednego dystrybutora, który zatroszczy się zarówno o prawidłowy montaż, jak i późniejszy serwis poszczególnych elementów.

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Szkolenie POiD dla zespołów serwisowo–montażowych stolarki budowlanej

Związek Polskie Okna i Drzwi  zaprasza na  szkolenie pt. „Prawidłowe zasady montażu stolarki okiennej i drzwiowej. „Naprawa i renowacja stolarki budowlanej”. Dwudniowe szkolenie odbędzie się 17-18 …

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem honorowym Targów „Bud-Gryf & Home Szczecin 2024″

Związek Polskie Okna i Drzwi wraz organizatorem, spółką Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, zapraszają na koleją edycję „Bud-Gryf & Home Szczecin 2024”- największych na Pomorzu Zachodnim …

Branża stolarki otworowej chce regulacji w sprawie recyclingu zużytych okien i drzwi (POiD, EPPA)

Branża budowlana boryka się z problemem odbioru, składowania, a przede wszystkim recyclingu odpadów. Obecne przepisy w znacznym stopniu uniemożliwiają przetwarzanie i ponowne wykorzystywanie surowc…