Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

PORTA DRZWI partnerem pierwszej edycji MONTER SHOW

Monter Show 2023 to pierwsze wydarzenie tego typu w branży stolarki otworowej. Event miał miejsce na początku września i zgromadził blisko 300 osób – monterów, uczniów, architektów, projektantów, influencerów, producentów i partnerów. PORTA DRZWI była jednym z partnerów wydarzenia.

Monter Show 2023 stanowiło znakomitą okazję do prezentacji różnorodnych produktów i sprzętu związanego z branżą stolarki budowlanej. Partnerzy, w tym PORTA DRZWI, współpracujący ze Stowarzyszeniem Monterów Stolarki, mieli okazję zaprezentować swoje oferty w dedykowanych strefach tematycznych i na pokazach praktycznych.
Dla monterów była to doskonała możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i produktami, które mogą znacząco podnieść jakość ich pracy.

Strefa PORTA DRZWI

PORTA DRZWI w ramach Monter Show przygotowała unikalną strefę, w której można było doświadczyć m.in. tego jak prawidłowy montaż wpływa na akustyczność. Specjalnie przygotowana komora i kamera akustyczna oraz sprzęt pomiarowy pozwalała odczuć to na własnej skórze.
Dział R&D wraz z CX Design Team podczas całego wydarzenia opowiadał o procesie projektowania produktów, technikach prototypowania komponentów czy metodyce badań produktów, których rezultaty można było zobaczyć na żywo.
W ramach atrakcji zaprezentowane zostały próbka drzwi po badaniach ogniowych, komora akustyczna i stanowisko druku 3D. Oprócz tego zwiedzający mogli spróbować swoich sił przy własnoręcznym wykonywaniu podcięcia wentylacyjnego w skrzydłach testowych i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące produktów marki PORTA DRZWI.
Fot. PORTA KMI Poland
Celem naszych zespołów było podkreślenie eksperckości i pozycji lidera na rynku – PORTA DRZWI, poprzez prezentację wybranych badań, jakie są przeprowadzane na naszych produktach dla zapewnienia najlepszych parametrów jakościowych, funkcjonalnych i bezpieczeństwa – prezentacja drzwi spalonych z badania ogniowego i filmów z badań ogniowych, mechanicznych i wytrzymałościowych. A także prezentacja wykorzystywania nowoczesnych technologii w procesie projektowania i testowania nowych produktów – druk 3D.

​Monter Show to nowa platforma w branży

Monter Show to wydarzenie, które nie tylko stanowiło platformę do nauki i nawiązywania kontaktów, ale także sprzyjało budowaniu jeszcze silniejszej wspólnoty profesjonalistów w tej branży.
Prezentacje, panele dyskusyjne i pokazy produktów dostarczyły uczestnikom możliwość rozwijania umiejętności i poszerzania swojej wiedzy, wzmacniając jednocześnie więzi w środowisku monterów.
PORTA DRZWI od wielu lat towarzyszy podobnym inicjatywom. Wiemy jak ważna jest współpraca i ciągła nauka na polu monterskim. Nasza Akademia Dobrego Montażu PORTA, którą stworzyliśmy 5 lat temu, stawia na pierwszym miejscu montera, którego rola we wstawianiu drzwi u Klientów jest najważniejsza w całym procesie sprzedażowym. Dobrze zamontowane drzwi to gwarancja jakości i bezpieczeństwa na lata.

ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland


Przeczytaj również:

Rynek pracy zaczyna się od szkół średnich

Trwa rekrutacja do szkół średnich. Do 19 czerwca absolwenci podstawówek mają czas na złożenie wniosku (w tym jego ew. zmiana) wraz z dokumentami o przyjęcie do szkoły średniej. Od zeszłego roku ucz…

Zmiana terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju, spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, XI Kongres Stolarki Polskiej został przełożony na termin: 9-10 …

Wykonawcy wskazali najlepsze produkty w branży budowlanej!

7 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022. Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce oraz…