Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO wspiera siłę kajakarskiej pasji

„Siła pasji” to hasło przewodnie kampanii marketingowej FAKRO, w której swoja pasją dzieli się polska kajakarka górska, uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 i 2016 – Natalia Pacierpnik. Sportsmenka pokazuje swoje zamiłowanie nie tylko do sportu, ale także do natury i zdrowego stylu życia, a także „światła i zieleni”, które są wpisane w filozofię FAKRO określaną mianem GO Green.

FAKRO wspiera siłę pasji nie tylko w spocie reklamowym, ale także realnie, sponsorując drużyny kajakarskie podczas zawodów i zmagań sportowych.

Sponsorowaliśmy młodych kajakarzy podczas 2 Memoriału im. Stanisława Węglarza w Szczawnicy. Niedawno odbył się Memoriał Wernerów organizowany przez nasz zaprzyjaźniony klub KS Pieniny Szczawnica, który również wsparliśmy. W sierpniu odbyły się Mistrzostw Polski Młodzików, gdzie także byliśmy jednym ze sponsorów.

Sport od zawsze był ważny dla FAKRO i przejawiał się w różnych formach naszej działalności, poprzez zachęcanie pracowników do aktywności fizycznej, po wspieranie lokalnych sportowców, drużyn, czy zawodów i wydarzeń sportowych – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Kajakarstwo jest coraz popularniejszym sportem nie tylko wśród dorosłych, ale także wśród dzieci i młodzieży. Wykonywana przez organizm praca wzmacnia mięśnie, zwiększa dotlenienie organizmu co z kolei wpływa na lepszą sprawność układu oddechowego, układu krążenia i serca. Oprócz tych niewątpliwych zalet, dodatkowo kształtuje logiczne myślenie, rozwija odpowiedzialność, pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, życząc jednocześnie niesłabnącej siły pasji.

Fot. FAKRO

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Na 200% normy – MONTERIADA 2020 za nami. Wywiad z Pawłem Wróblewskim, Dyrektorem Zarządzającym Związku POiD

W 2019 roku rynek stolarki otworowej mógł pochwalić się w dużej mierze dobrą passą. Aktualnie przedsiębiorcy muszą jednak liczyć się z rosnącymi kosztami produkcji i deficytem kadry, a także monter…

Drewniane absurdy – walka o polskie drewno trwa

Trudna sytuacja na rynku drzewnym trwa. Ceny mimo stabilności wciąż są wysokie, a atmosferę zaostrza przyjęta przez Sejm ustawa Lex Izera o wycinaniu obszarów leśnych pod inwestycje. Organizacje br…

Rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej  

Rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej   Przywrócenie rozwiązań wspierających termomodernizację budynków jest niezwykle istotne w świetle obowiązywania nowych standardów energetycznych (tzw. persp…