Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO wspiera siłę kajakarskiej pasji

„Siła pasji” to hasło przewodnie kampanii marketingowej FAKRO, w której swoja pasją dzieli się polska kajakarka górska, uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 i 2016 – Natalia Pacierpnik. Sportsmenka pokazuje swoje zamiłowanie nie tylko do sportu, ale także do natury i zdrowego stylu życia, a także „światła i zieleni”, które są wpisane w filozofię FAKRO określaną mianem GO Green.

FAKRO wspiera siłę pasji nie tylko w spocie reklamowym, ale także realnie, sponsorując drużyny kajakarskie podczas zawodów i zmagań sportowych.

Sponsorowaliśmy młodych kajakarzy podczas 2 Memoriału im. Stanisława Węglarza w Szczawnicy. Niedawno odbył się Memoriał Wernerów organizowany przez nasz zaprzyjaźniony klub KS Pieniny Szczawnica, który również wsparliśmy. W sierpniu odbyły się Mistrzostw Polski Młodzików, gdzie także byliśmy jednym ze sponsorów.

Sport od zawsze był ważny dla FAKRO i przejawiał się w różnych formach naszej działalności, poprzez zachęcanie pracowników do aktywności fizycznej, po wspieranie lokalnych sportowców, drużyn, czy zawodów i wydarzeń sportowych – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Kajakarstwo jest coraz popularniejszym sportem nie tylko wśród dorosłych, ale także wśród dzieci i młodzieży. Wykonywana przez organizm praca wzmacnia mięśnie, zwiększa dotlenienie organizmu co z kolei wpływa na lepszą sprawność układu oddechowego, układu krążenia i serca. Oprócz tych niewątpliwych zalet, dodatkowo kształtuje logiczne myślenie, rozwija odpowiedzialność, pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, życząc jednocześnie niesłabnącej siły pasji.

Fot. FAKRO

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Drzwi zewnętrzne, które chronią i zdobią dom

Wracamy do domu po pracy. Zamykamy za sobą drzwi, zostawiając na zewnątrz nieprzyjemny chłód. Zaparzamy ulubioną herbatę i rozkoszujemy się ciepłem… Aby taki przyjemny scenariusz mógł w pełni się z…

Rusza nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”

Termomodernizacja domu to skuteczny sposób na ciepło, oszczędność energii i czyste powietrze. Jak dobrze przeprowadzić termomodernizację z dofinansowaniem, jakie rozwiązania wybrać i jak je zamonto…

O czym będą dyskutować uczestnicy XII Kongresu Stolarki Polskiej?

Atrakcyjna tematyka jest niewątpliwie tym, co, oprócz wyjątkowej atmosfery, przyciąga uczestników Kongresu. Misją Związku POiD, który go organizuje we współpracy z Partnerami, jest dostarczanie prz…