Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Odkryj Nowoczesne Produkty dla Architekta!

Prezentujemy nasze zaawansowane rozwiązania w albumie „Produkty dla Architekta” od AiB (architekturaibiznes.pl).

Niezależnie od tego, czy projektujesz apartamentowce, biurowce, galerie handlowe, szpitale czy inne obiekty – nasze drzwi są stworzone z myślą o najwyższej jakości i niezawodności.

Odkryj, jak nasze rozwiązania mogą wzbogacić Twoje projekty i podnieść standardy bezpieczeństwa obiektów i ich użytkowników.

Antywłamaniowe drzwi Raptor oraz drzwi techniczne ALPE są doskonałym połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego designu, które idealnie wpasowują się w każdą przestrzeń. Dzięki nim, Twoje projekty mogą nie tylko spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, ale także zachwycać estetyką.

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

https://lnkd.in/dDWT929r

Pobierz pliki BIM ze strony www.mercordoors.com i projektuj z myślą o bezpieczeństwie.

 

ŹRÓDŁO: ASSA ABLOY Mercor Doors Sp. z o.o.


Przeczytaj również:

Szczęśliwego Nowego Roku 2022!

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Wspólne wystąpienie branż w sprawie uniknięcia skutków kryzysu na polskim rynku mieszkaniowym

Przedstawiciele stowarzyszeń branżowych wywodzących się z gałęzi gospodarki, które zaangażowane są w procesy budowlane, finansowanie oraz urządzanie mieszkań rynku pierwotnego, wystosowały wspólne …

Zmiana terminu targów Fensterbau Frontale – najnowsze informacje

W nawiązaniu do petycji w sprawie zmiany terminu targów FENSTERBAU FRONTALE, przesłanej przez POiD dnia 13 marca 2020, organizatorzy targów FENSTERBAU FRONTALE poinformowali nas, że w związku z duż…