Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Konferencja „Lider Technik Osłonowych”

21 listopada 2018 r. w Łodzi odbędzie się pierwsza i jedyna w Polsce konferencja „Lider Technik Osłonowych”. Jest to największe wydarzenie branżowe skierowane do producentów, dystrybutorów oraz instalatorów osłon okiennych i tarasowych. Związek Polskie Okna i Drzwi został partnerem organizacyjnym i merytorycznym konferencji. Podczas wydarzenia przedstawiciele POiD poprowadzą wystąpienie dotyczące programu „Dobry Montaż” i zaprezentują bieżącą działalność związku.

Konferencja „Lider Technik Osłonowych 2018” organizowana jest przez Tomasza Grzegorza przy współpracy i wsparciu Grupy TOP oraz Związku Polskie Okna i Drzwi. Jest to wydarzenie dedykowane przedstawicielom branży technik osłonowych, instalatorom i producentom rolet, żaluzji, markiz i pergoli. Podczas konferencji będzie można wziąć udział w interesujących prelekcjach ekspertów i uznanych profesjonalistów w swoich branżach. Konferencja przede wszystkim stanowi doskonałą okazję do poznania najnowszych trendów, rozwiązań i metod montażowych w branży technik osłonowych. Poruszone zostaną także merytoryczne zagadnienia związane prawem budowlanym, a także projektowaniem i tworzeniem wizualizacji 3D oraz przedstawieniem działalności programu „Dobry Montaż”.

Organizatorzy przygotowali także angażujące wykłady dotyczące strategii budowania marki i jej konkurencyjności, internetowych działań reklamowych, a także zarządzania, komunikacji i marketingu. Przygotowane tematy stanowią odpowiedź na aktualne wyzwania i problemy małych i średnich przedsiębiorstw z branży technik osłonowych. Konferencja „Lider Technik Osłonowych 2018” to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i nawiązania nowych kontaktów oraz relacji biznesowych.

Związek Polskie Okna i Drzwi objął patronatem konferencję „Lider Technik Osłonowych 2018” i jako partner organizacyjny oraz merytoryczny wspiera pomysłodawców wydarzenia i rekomenduje je swoim członkom. Podczas konferencji przedstawiciele POiD wystąpią z prelekcją dotyczącą kampanii „Dobry Montaż”. Przypomnijmy, że celem kampanii jest edukacja fachowców i inwestorów w zakresie montażu wyrobów stolarki budowlanej: okien, drzwi, bram, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań. Będzie to więc doskonała okazja do zapoznania się z założeniami kampanii oraz rozważenia przystąpienia do programu „Dobry montaż”.

Udział w konferencji „Lider Technik Osłonowych” zapowiedziało już kilkadziesiąt osób – specjalistów od osłon wewnętrznych, zewnętrznych i tarasowych, ekspertów z zakresu prawa budowlanego oraz profesjonalistów w dziedzinach komunikacji i działań marketingowych. Do grona partnerów konferencji dołączyli również uznani producenci: HELLA, SUNŻAL, ISOTRA oraz LEWENS.

Zapraszamy na konferencję „Lider Technik Osłonowych 2018”. Wszystkie informacje na temat wydarzenia oraz biletów dostępne są na stronie internetowej https://lidertechnikoslonowych.pl

Dodaj komentarz


Przeczytaj również:

XIII Kongres Stolarki Polskiej – przedstawiamy program wydarzenia

Sztuczna inteligencja, nowe programy dopłat dla inwestorów, zapowiedzi zmian w prawie prosto z Komisji Europejskiej oraz trendy marketingowe – to najważniejsze tematy XIII Kongresu Stolarki Polskie…

Technik montażu i automatyki stolarki budowlanej wejdzie do oferty szkolnictwa

W ekspresowym tempie trwają prace nad wdrożeniem do techników specjalizacji „technik montażu i automatyki stolarki budowlanej” w szkołach branżowych II stopnia. Jest to kontynuacja istniejącego już…