Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Krajowa Ocena Techniczna ITB dla Systemu PBI 50N od Yawal

Instytut Techniki Budowlanej wydał Krajową Ocenę Techniczną nr ITB-KOT-2022/2124 wyd. 2. dla systemu PBI 50N.

System ten zaprojektowany został do tworzenia lekkich, ale wytrzymałych ścian działowych i drzwi. Idealnie nadaje się do zastosowań w przestrzeniach biurowych i konferencyjnych, oferując estetyczne i funkcjonalne rozwiązania.

Dzięki nowym, bardziej ekonomicznym klipsom do szklenia, które wprowadziliśmy, proces montażu staje się szybszy i prostszy. Nowe klipsy są już uwzględnione w naszym katalogu oraz oprogramowaniu Yawal Constructor.

Wprowadzamy do oferty również nowe, jednopunktowe zamki od Assa Abloy, które wyróżniają się najwyższym standardem bezpieczeństwa i niezawodnością. Dodatkowo są łatwiejsze w montażu i obsłudze.

System PBI 50N, dzięki swojej wytrzymałości i wszechstronności, jest doskonałym wyborem dla różnorodnych przegród wewnętrznych takich jak: drzwi wahadłowe, okna podawcze, ściany działowe czy witryny.

Pełna dokumentacja i szczegółowa specyfikacja systemu PBI 50N dostępne są w autoryzowanej strefie na stronie internetowej YAWAL S.A.

 

ŹRÓDŁO: YAWAL S.A


Przeczytaj również:

Recykling w służbie energooszczędnego budownictwa

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinaru przygotowanego w ramach organizowanej przez Związek POiD, kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ-BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Paweł Orleański – Ambasador kampanii i …

Związek Polskie Okna i Drzwi na posiedzeniu Forum Dialogu ZP Business Centre Club

Dnia 7 października w Warszawie, odbyło się posiedzenie Forum Dialogu Business Centre Club. Związek Polskie Okna i Drzwi jest jedynym przedstawicielem sektora budownictwa wchodzącym w skład Rady Di…

Międzynarodowe Targi OUTDOOR BUILD pod patronatem Związku Polskie Okna i Drzwi

Związek Polskie Okna i Drzwi obejmuje patronatem honorowym Międzynarodowe Targi  Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD, które odbędą się w dniach 24–26 ma…