Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Inteligentny dom od Somfy na targach Warsaw Home&Contract!

W dniach 27-30 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się targi Warsaw Home&Contract, na których będzie można zwiedzić inteligentny pokazowy apartament stworzony przez Somfy. Firma zaprezentuje swoje rozwiązania podzielone na trzy strefy, które zintegruje centrala do sterowania urządzeniami smart home – TaHoma® switch. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Somfy!

Warsaw Home&Contract to największe wydarzenie, które zrzesza osoby z szeroko rozumianej branży wnętrzarskiej. Targi odwiedzają nie tylko architekci, ale też osoby związane z handlem, dystrybucją i usługami czy producenci. Jest to doskonała okazja, by zapoznać się z nowinkami w branży, poznać nieszablonowe rozwiązania, zainspirować się i nawiązać trwałe relacje biznesowe. Na Warsaw HomeConcept będzie można się także zapoznać z szeroką ofertą Somfy i nowymi produktami.

Poznaj produkty smart home

Na nadchodzących targach będzie można zobaczyć i sprawdzić kompletny ekosystem smart home. Na stoisku Somfy powstanie apartament pokazowy, w którym będzie można zobaczyć działanie urządzeń takich jak Door Keeper, termostat io-homecontrol – jeden z najnowszych produktów Somfy, czy centrali TaHoma® switch. Produkty będą dostępne do przetestowania, a pracownicy Somfy, obecni na miejscu chętnie odpowiedzą na pytania odwiedzających. Marka przygotowała też aranżację z bramą wjazdową, by przedstawić pełnię możliwości swoich rozwiązań także zewnętrznych. Dzięki całości zwiedzający będą mogli poczuć się jak w prawdziwym domu! Za projekt i budowę stoiska odpowiada agencja Seto Design z Krakowa.

Innowacyjne rozwiązania i integracja urządzeń oferowanych przez Somfy, to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo. Podczas targów Warsaw Home&Contract będzie się można o tym przekonać na własne oczy. Produkty Somfy są ze sobą kompatybilne i świetnie uzupełniają swoje działanie. Przykładem może być Door Keeper, który w połączeniu z systemem alarmowym i centralną TaHoma® otworzy przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości.

27-30 października to prawdziwe święto dla fanów designu, architektury i sztuki wyposażania wnętrz. Targi Warsaw Home&Contract to 4 pod względem wielkości targi wnętrzarskie w Europie. Podzielone zostały na strefy tematyczne: meble, kuchnia, tekstylia, materiały budowlane i oświetlenie. To przestrzeń nie tylko dla architektów, dystrybutorów czy producentów, ale także dla osób związanych z aranżacją wnętrz – np. restauratorów, hotelarzy – czy pasjonatów ciekawych rozwiązań architektonicznych i designerskich.

Rozwiązania Somfy do urządzeń stosowanych w mieszkaniach, domach i budynkach wpływają na poprawę komfortu życia użytkowników na całym świecie już od ponad 50 lat. Są one łatwe w obsłudze, służące wygodzie, bezpieczeństwu i energooszczędności. Nasze innowacyjne produkty pozwalają na zautomatyzowanie oraz lokalne i zdalne sterowanie roletami, zasłonami, markizami, pergolami, bramami, oświetleniem i ogrzewaniem zarówno pojedynczo, jak i w grupach. Tworzymy ponadczasowe rozwiązania dostępne dla różnych grup odbiorców, odpowiadające na ich dzisiejsze potrzeby, ale też te z przyszłości. Dzięki możliwości połączenia z produktami wiodących dostawców powstaje jeden ekosystem domowy, który wspiera użytkowników w sprawnym wykonywaniu codziennych czynności, pozwalając oszczędzać cenny czas.

 

ŹRÓDŁO: Somfy


Przeczytaj również:

Targi FENSTERBAU FRONTALE coraz bliżej!

Już wkrótce Norymberga stanie się centralnym miejscem spotkań branży drzwi, okien oraz fasad. W dniach 19 – 22 marca 2024 r.  kluczowe firmy oraz eksperci z całej Europy będą oczekiwać na osobiste …

Jak przygotować zgłoszenie w konkursie POiD Building Awards 2021

Do 19 kwietnia można zgłaszać obiekty w ramach POiDBuildingAwards2021, konkursu dla branży stolarki otworowej. Nowa inicjatywa Związku Polskie Okna i Drzwi to ciekawa forma rywalizacji, okazja do …