Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2021

Wypróbowane i niezawodne, znane z wysokiej jakości, bezawaryjności i innowacyjnych rozwiązań – tak oceniane są segmentowe bramy garażowe firmy Hörmann. W tej kategorii producent ponownie uznany został za lidera jakości i nagrodzony Złotym Godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021. Otrzymał też wyróżnienie LIDER DEKADY.

To już X edycja programu, którego celem jest wyłanianie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnym na polskim rynku. Badanie to nie tylko identyfikuje liderów, ale przynosi też odpowiedź na pytanie, dlaczego dane produkty uznawane są za najlepsze.

Konsumenci – ankietowani w ramach tego programu – zwracali uwagę na innowacyjność rozwiązań oferowanych przez firmę Hörmann. Podkreślali, że producent wychodzi naprzeciw bardzo różnym oczekiwaniom, zarówno technicznym, jak i tym dotyczącym wzornictwa.

Według własnego pomysłu

Fot. Hörmann Polska

Szczególnym uznaniem użytkowników cieszą się garażowe bramy segmentowe z powierzchnią Duragrain, wykonywaną w technologii druku cyfrowego. Ta innowacyjna metoda umożliwia bowiem wierne odwzorowanie wyglądu i charakteru rozmaitych naturalnych materiałów. Hörmann oferuje 24 takie oryginalne wzory, imitujące m.in. drewno tekowe, spalony dąb czy nawet beton lub zardzewiałą stal.

Ale to nie wszystko! Technologia ta pozwala także na samodzielne zaprojektowanie niepowtarzalnej, wyjątkowej bramy. Do zaaranżowania unikatowej powierzchni wykorzystać możemy własne zdjęcia lub indywidualnie skomponowany wzór. Uczestniczący w badaniu respondenci chwalili także trwałość bram garażowych marki Hörmann. W bramach z indywidualnym nadrukiem wyjątkową wytrzymałość powierzchni Duragrain zapewnia powłoka ochronna z bardzo trwałego lakieru. Dzięki temu brama pozostaje odporna na zarysowania i promieniowanie UV, przez długie lata zachowując ładny wygląd i wyrazisty wzór.

Fot. Hörmann Polska

Bramy garażowe z indywidualnym nadrukiem to nasza odpowiedź na potrzeby rynku, na którym coraz bardziej liczy się piękne
i oryginalne wzornictwo. Rośnie grupa inwestorów, którzy chcą realizować własne architektoniczne wizje i którym jednocześnie zależy na najwyższej jakości i trwałości. Technologia druku cyfrowego pozwala nam oferować takie niebanalne rozwiązania – 
mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

Poza nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi inwestorzy doceniają też wysoką termoizolacyjność, bezpieczeństwo i ponadprzeciętną funkcjonalność bram marki Hörmann.

Odporne na włamanie

Do domów, gdzie garaże przylegają do części mieszkalnej szczególnie chętnie wybierane są automatyczne bramy segmentowe firmy Hörmann z wyposażeniem przeciwwłamaniowym w klasie RC 2. To znacznie podnosi poziom ich odporności na włamanie.

Cieszymy się, że oferowane w naszych bramach z napędem i zgodne z normą DIN/TS 18194 oraz Kryteriami Technicznymi ITB certyfikowane wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2 budzi zaufanie naszych klientów. Myślę, że dzięki takim właśnie rozwiązaniom nasza marka kojarzy się z jakością i pewnością – podkreśla Horała.

W tegorocznych badaniach konkursu Konsumencki Lider Jakości wzięło udział blisko 15 000 respondentów.

ŹRODŁO: Hörmann Polska


Przeczytaj również:

Dostępna jest już klasyfikacja najlepszych marek materiałów budowlanych 2019!

13 czerwca ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2019 Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. …

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ”: Drzwi wewnętrzne – do czego i jak je dopasować?

Przy wyborze drzwi wewnętrznych do domu bierzemy pod uwagę estetykę, trwałość i funkcjonalność. Poza tymi kluczowymi aspektami, ważne jest również ich odpowiednie dopasowanie do aranżacji pomieszcz…

„Zasoby kadrowe budownictwa w Polsce z perspektywy badań rynku pracy” – raport z badań

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy specjalizujący się w badaniach rynku pracy, przedstawił ciekawy raport dotyczący  „Zasobów kadrowych budownictwa w Polsce z perspektywy badań rynku pracy”. Wnioski z…