Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

G-U wystawcą na targach Fensterbau Frontale 2024

Grupa G-U – producent systemowych rozwiązań do drzwi i okien – będzie jednym z wystawców na targach Fensterbau Frontale 2024. To wydarzenie z branży drzwi, okien i fasad potrwa od 19 do 22 marca 2024 roku w Norymberdze (Niemcy). Przedstawiciele Grupy G-U będą czekać na zwiedzających w hali nr 4 na stoisku nr 4-201/4-213 – zaprezentują na nim najnowsze produkty oraz systemowe rozwiązania G-U do okien i drzwi.

Targi Fensterbau Frontale odbywają się co dwa lata wraz z targami Holz-Handwerk, tworząc równoległe wydarzenia skupione na stolarce okiennej, drzwiowej, na fasadach oraz obróbce drewna. Poprzednia edycja z 2022 roku zgromadziła, na obu imprezach, ponad 28 500 odwiedzających z ponad 100 państw oraz 708 wystawców z 33 krajów, którzy swoje produkty i usługi prezentowali w 13 halach targowych.

Obecność na targach to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy, poszerzenia kontaktów oraz zapoznania się z najnowszymi innowacjami w branży. Dlatego na wydarzeniu nie zabraknie Grupy G-U: – Najlepsze produkty wykorzystują swój potencjał tylko wtedy, gdy działają efektywnie i bezawaryjnie przez długie lata – aby tak się stało, muszą być dobrze zaprojektowane i kompatybilne. Dlatego Grupa G-U oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe z jednego źródła, które zaprezentuje na nadchodzących targach w Norymberdze. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego stoiska w hali nr 4. Można skorzystać także z tzw. happy hour, które będą obowiązywać na zakończenie dni targowych (od wtorku do czwartku, od godziny 17:00) – mówi Piotr Kosmowski, szef działu techniki i rozwoju G-U Polska.

Na stoisku G-U zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć produkty i innowacyjne rozwiązania do okien i drzwi, które idą w parze z obecnymi trendami. Grupa jest jednym z czołowych, światowych dostawców systemów okiennych i drzwiowych oraz wejść automatycznych i systemów zarządzania budynkami. Grupę tworzą marki: G-U (systemy przesuwne, zamki wielopunktowe, samozamykacze, otwieracze naświetli, systemy okien przechylnych i obrotowych), BKS (zamki, wkładki, rozwiązania wykorzystywane na drogach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych), Ferco (systemy okuć), G-U Automatic (automatyczne systemy wejść) i Ela-soft (zaawansowane systemy zarządzania budynkami). Od ponad 100 lat firma konsekwentnie rozwija swoją ofertę, opracowując innowacyjne rozwiązania dostosowane funkcjonalnie i technicznie do indywidualnych potrzeb klientów oraz do najnowszych trendów rynkowych. Jest pionierem na rynku rozwiązań do stolarki okiennej klasy premium – w zakresie systemów podnoszono-przesuwnych do drzwi i okien tarasowych (HS) oraz rozwiązań do drzwi wejściowych i ewakuacyjnych. Rozwiązania systemowe Grupy G-U wykorzystywane są przez czołowych polskich producentów stolarki okiennej, którzy wybierają G-U z uwagi na najwyższą jakość produktów oraz bogatą, elastyczną ofertę, umożliwiającą realizację nawet najbardziej innowacyjnych projektów.

Targi Fensterbau Frontale 2024 są doskonałą okazją do lepszego poznania oferty marki G-U oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dlatego G-U zaprasza do Norymbergi na te ważne, branżowe wydarzenie:

19-22 marca 2024, hala 4, stoisko G-U – nr 4-201/4-213.

ŹRÓDŁO: G-U Polska


Przeczytaj również:

Zdzisław Maliszewski wyróżniony nagrodą Orłów Polskiej Stolarki

Zdzisław Maliszewski, wieloletni ekspert ds. technicznych został wyróżniony nagrodą Orła Polskiej Stolarki. Nagrodę przyznano w czasie gali XII Kongresu Stolarki Polskiej.  Zdzisław Maliszewski ja…

W 2022 stowarzyszenie rośnie w siłę: EPPA wita trzech nowych członków

Bruksela, Luty 2022: EPPA, europejskie stowarzyszenie branżowe dostawców systemów okiennych z PCV, powitało trzech nowych członków: dzięki Alphapro Groupe z Francji, Finstral z Włoch oraz stowarzys…

Ciepły montaż dużych okien

Duże okna to mnóstwo zalet – dopływ naturalnego światła do wnętrz, rozległy widok na najbliższą okolicę, wrażenie otwartej przestrzeni i piękny wygląd domu. Ze względu na swój ciężar i gabaryty, są…