Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO Najlepszym Pracodawcą Branży Budowlanej 2023

Podczas uroczystej gali WPROST wręczono Nagrody Polskiego Biznesu 2023. Firma FAKRO otrzymała prestiżową Nagrodę Najlepszego Pracodawcy Branży Budowlanej 2023.

Nagroda jest pokłosiem rankingu Najlepszych Pracodawców WPROST, w którym FAKRO zajęło wysoka 8 lokatę, będąc jednocześnie numerem jeden w branży budowlanej.

Podczas gali podsumowano także Ranking 200 Największych Polskich Firm, w którym FAKRO uplasowało się na 124 pozycji oraz wręczono Orły Wprost.

Nagroda dla Najlepszego Pracodawcy w Branży Budowlanej w rankingu WPROST, to dla nas wyróżnienie i motywacja do dalszego działania. Jesteśmy największym pracodawcą na Sądecczyźnie. W całej organizacji zatrudniamy kilka tysięcy osób. Dbamy o to, aby żyło im się dobrze, nawet w czasach, które dla naszej branży są wymagające. To nagroda dla naszego zespołu – brawo FAKROteam – podsumowuje Paweł Dziekoński, Wiceprezes FAKRO.

Firma reaguje na potrzeby pracowników oraz dba o ich rozwój zawodowy. Pracownicy często uczestniczą w kursach i szkoleniach, mogą korzystać z darmowej nauki języków obcych. Pracownicy korzystają też benefitów w formie dofinansowań, m.in. do przedszkoli i żłobków, podręczników szkolnych, różnych form wypoczynku oraz działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej. Dodatkowym atutem jest szeroka oferta skierowana do pracowników i ich rodzin.

Uroczysta gala odbyła się 13 czerwca br. w Centrum Giełdowym S.A. w Warszawie.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Ruszyła VI edycja kampanii DOBRY MONTAŻ

Ruszyła kolejna edycja kampanii DOBRY MONTAŻ, która ma na celu szerzenie wiedzy na temat dobrego montażu, propagowania edukacji w zawodzie montera stolarki budowlanej oraz promocji innowacyjnych ro…

Walne Zgromadzenie Członków Związku Polskie Okna i Drzwi

W czwartek 17 września odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Związku POiD. Po konsultacjach z członkami ze względów bezpieczeństwa podjęto decyzję o przeprowadzeniu obrad w formie online. Walne Z…

Kolejne webinarium w ramach grupy tematycznej „Porozmawiajmy o dobrym montażu”

W ramach grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU” na Facebooku „DOBRY MONTAŻ”, 20 maja odbyło się szkolenie firmy KRISPOL na temat szczelnego montażu okien PVC. Dzięki udziałowi w spotkaniu, uczniowi…