Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Letnia promocja – wszystkie okna z linii PIXEL tańsze o 15%

Od 4 do 27 sierpnia 2023 roku trwa letnia promocja OKNOPLAST, w trakcie której klienci mogą zakupić okna z linii PIXEL z rabatem wynoszącym aż 15%!

Miesiące wakacyjne to moment, w którym Polacy najczęściej decydują się na remont. Sprzyja temu wysoka temperatura oraz korzystniejsze warunki pogodowe niż w innych porach roku. Podobnie jak w poprzednich latach, OKNOPLAST chce w sezonie remontowym wesprzeć klientów specjalną ofertą.

Jakie są zasady promocji?

Rabat dotyczy wszystkich okien z linii PIXEL. Obejmuje on każdy kolor oraz konfigurację kolorystyczną (biały-biały, biały-kolor, kolor-kolor, bikolor oraz colorfull). Rabat przysługuje klientom, którzy w dniach 4-27 sierpnia 2023 zamówili promocyjne okna w salonie sprzedażowym na terenie Polski.

PIXEL – wprowadź do wnętrza więcej światła

System PIXEL to wyważone połączenie elegancji, estetyki i funkcjonalności. Zyskał industrialny charakter dzięki zastosowaniu profili bez zaokrągleń oraz ostro zarysowanej listwie przyszybowej. Klient ma również możliwość wyboru wąskiego słupka ruchomego z symetrycznie umieszczoną klamką centralną, która jest dodatkowym atutem wizualnym.

Okna z linii PIXEL to jednak nie tylko wyjątkowy design. Zwiększona powierzchnia szyb wprowadza do pomieszczeń więcej naturalnego światła, co pozwala zmniejszyć zużycie energii i realnie obniżyć opłaty za ogrzewanie. Designu i zwiększony dopływ światła połączony z doskonałymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej sprawia, że okna z linii PIXEL to uniwersalny wybór dla każdego. Szczegółowe warunki letniej promocji OKNOPLAST są dostępne w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz tutaj.

ŹRÓDŁO: OKNOPLST


Przeczytaj również:

Związek POID wraz z EY, zaprasza na warsztaty online: Gdzie szukać dofinansowania do realizacji planów rozwojowych?

Rusza szeroki strumień wsparcia dla polskich firm. Gdzie szukać dofinansowania do realizacji planów rozwojowych? Początek roku 2023 przynosi wiele pozytywnych informacji dotyczących nowej europejsk…

Okna, drzwi, fasady, automatyka domowa i smart home w konkursie POiD Building Awards 2021

Rok 2021 jest szczególny dla Związku POiD. Organizacja obchodzi jubileusz 25lecia działalności w branży stolarki otworowej. Jubileusz to nie tylko okazja do świętowania ale także do inicjowania now…

Szkolenia dla uczniów nabierają tempa

Za nami już 3 wyjątkowe szkolenia online dla uczniów szkół branżowych, zorganizowane w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” przez Partnerów akcji. Młodzież zrzeszona wokół specjalnie u…