Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Letnia promocja – wszystkie okna z linii PIXEL tańsze o 15%

Od 4 do 27 sierpnia 2023 roku trwa letnia promocja OKNOPLAST, w trakcie której klienci mogą zakupić okna z linii PIXEL z rabatem wynoszącym aż 15%!

Miesiące wakacyjne to moment, w którym Polacy najczęściej decydują się na remont. Sprzyja temu wysoka temperatura oraz korzystniejsze warunki pogodowe niż w innych porach roku. Podobnie jak w poprzednich latach, OKNOPLAST chce w sezonie remontowym wesprzeć klientów specjalną ofertą.

Jakie są zasady promocji?

Rabat dotyczy wszystkich okien z linii PIXEL. Obejmuje on każdy kolor oraz konfigurację kolorystyczną (biały-biały, biały-kolor, kolor-kolor, bikolor oraz colorfull). Rabat przysługuje klientom, którzy w dniach 4-27 sierpnia 2023 zamówili promocyjne okna w salonie sprzedażowym na terenie Polski.

PIXEL – wprowadź do wnętrza więcej światła

System PIXEL to wyważone połączenie elegancji, estetyki i funkcjonalności. Zyskał industrialny charakter dzięki zastosowaniu profili bez zaokrągleń oraz ostro zarysowanej listwie przyszybowej. Klient ma również możliwość wyboru wąskiego słupka ruchomego z symetrycznie umieszczoną klamką centralną, która jest dodatkowym atutem wizualnym.

Okna z linii PIXEL to jednak nie tylko wyjątkowy design. Zwiększona powierzchnia szyb wprowadza do pomieszczeń więcej naturalnego światła, co pozwala zmniejszyć zużycie energii i realnie obniżyć opłaty za ogrzewanie. Designu i zwiększony dopływ światła połączony z doskonałymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej sprawia, że okna z linii PIXEL to uniwersalny wybór dla każdego. Szczegółowe warunki letniej promocji OKNOPLAST są dostępne w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz tutaj.

ŹRÓDŁO: OKNOPLST


Przeczytaj również:

Skutki rekordowych cen drewna w Polsce będą opłakane

Organizacje branżowe i przedsiębiorcy biją na alarm z powodu cen surowca drzewnego, które jest obecnie najdroższe w historii. Na wzroście jego cen straci cała gospodarka. Odczuje to jednak w pierws…

Ciepły dom z energooszczędnymi oknami dachowymi

Energooszczędne mogą być nie tylko okna pionowe, drzwi zewnętrzne i brama garażowa, lecz również okna dachowe. Chronią one dom przed stratami ciepła, zapewniają też dopływ naturalnego światła. Dzię…

Dom w stylu eko – jaką tapetę wybrać i jak ją położyć?

Tapetowanie to jeden z najbardziej popularnych sposobów na wykończenie ścian wewnętrznych. Tapety bardzo dobrze sprawdzają się w różnego rodzaju pomieszczeniach – w salonie, pokoju dziecięcym, na p…