Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Badania antywłamaniowe

Drzwi w systemie PROCURAL PE96 zostały zaklasyfikowane do kl. RC2 wg wymagań normy PN EN 1627:2021-11.
System PE96 – to najcieplejszy system okienno-drzwiowy w ofercie firmy PROCURAL charakteryzujący się zaawansowanymi parametrami technicznymi i nieszablonowymi rozwiązaniami.

Zabezpieczenie antywłamaniowe dotyczy zarówno konstrukcji jedno, jak i dwuskrzydłowych z wypełnieniem szklanym lub panelowym oraz w wariancie z „ciepłym” panelem wsadowym.
System ten stwarza bardzo duże możliwości wykorzystania okuć, w tym rozwiązania na wyjścia ewakuacyjne, awaryjne, z opcją napowietrzania lub bez.
Maksymalna wysokość skrzydła drzwi wynosi 3000 mm.
Firma PROCURAL systematycznie podnosi standardy rozwiązań w systemach aluminiowych. Kładzie nacisk na wyroby najbardziej popularne, wprowadzając jako standard wiele rozwiązań i zachowując przy tym ceny na tym samym poziomie. Jednym z przykładów są wdrożone ostatnio antywłamaniowe listwy przyszybowe w klasie RC2, z nowym uproszczonym doborem szkleń, w systemie okienno-drzwiowym PE78N.

ŹRÓDŁO: PROCURAL


Przeczytaj również:

Życzenia Wielkanocne

Życzymy, aby te Święta Wielkanocne były okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniały Wasze serca radością, wiarą i nadzieją, niech chwile spędzone w gronie najbliższych dodają otuchy i pozwala…

Monter stolarki budowlanej – program wsparcia naboru do szkół

  Dzięki utworzeniu zawodu montera stolarki budowlanej, szkoły branżowe mogą kształcić przyszłych fachowców, którzy zadbają o dobry montaż okien, drzwi czy też bram garażowych. Związek POi…