Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Promujemy Godło „Teraz Polska”. Firma FAKRO od lat angażuje się w budowanie polskiej gospodarki.

Uroczysty finał 31. Edycji Konkursu „Teraz Polska” już za nami. 9 czerwca, w ogrodach Pałacu Prezydenckiego, laureaci odebrali statuetki, a wręczyli je Pierwsza Dama, Pani Agata Kornhauser-Duda oraz prof. Michał Kleiber, Przewodniczący Kapituły Godła „Teraz Polska”. Godło „Teraz Polska” to najbardziej rozpoznawalny i prestiżowy znak jakości. Tak cenione i ważne odznaczenie polskiego pochodzenia podkreśla, że to co polskie, jest jakościowe i warte promowania. Firma FAKRO, jako wieloletni sponsor wydarzenia i Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” doskonale wie, jak ważne jest pielęgnowanie polskich wartości i wsparcie przedsiębiorców.

Świadomy konsument rozumie jakie znaczenie dla polskiej gospodarki mają jego zakupowe wybory. Coraz więcej słyszy się o promowaniu rodzimych produktów i usług a polskie firmy z zaangażowaniem budują nowoczesną gospodarkę, zyskując zaufanie konsumentów. Produkty oznaczone Godłem „Teraz Polska” pomagają społeczeństwu w dobrych wyborach. Promowanie rodzimych produktów i polskiej gospodarki od lat pielęgnowane jest przez FAKRO. Nie bez powodu więc, firma stale wspiera inicjatywę Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

„Jesteśmy polską firmą działającą na ponad 50 rynkach na całym świecie i mamy świadomość, że o wysoki poziom życia trzeba walczyć tak jak o zwycięstwo w sporcie. W globalnym świecie o sukcesie zarówno w sporcie jak i gospodarce decyduje gra zespołowa. W globalnej konkurencji warto wspierać „swoich” i wybierać polskie produkty mając świadomość, że nasze konsumenckie wybory wpływają na rozwój rodzimych firm i stan polskiej gospodarki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wierzymy, że przed nimi wspaniała droga do dalszego budowania polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.” – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.

W tym roku nagrodzono 12 produktów, 10 usług i dwie innowacje. Ponadto dodatkowe dwie usługi otrzymały wyróżnienia. Podczas 31. Finałowej Gali „Teraz Polska” po raz pierwszy wręczono także nagrodę „Młody Promotor Polski”. Wyróżnienie to otrzymali młodzi Polacy, którzy swoją wiedzą i sukcesem przyczynili się dla wspólnego dobra i prestiżu kraju. W konkursie biorą udział zarówno duże polskie przedsiębiorstwa ze zbudowaną już pozycją eksportową, jak i małe firmy rodzinne, stawiające pierwsze kroki w drodze do swojego sukcesu.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Spotkanie Rady Związku POiD

Zarząd Związku POiD wyznaczył termin posiedzenia  Rady Związku POiD  dzień na 16.12.2021r. o godz. 11:00, spotkanie odbędzie się  16 grudnia 2021r. w Hotelu Lord**** w Warszawie, Aleja Krakowska 21…

Budujmy ekologicznie, ale wydajnie! Apel organizacji branżowych o wstrzymanie kosztownych zmian w Warunkach Technicznych.

Dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej dołączyło do apelu o przyznanie architektom, inżynierom i inwestorom dowolności w sposobie, w jaki od 2021 bę…

Wymieniamy okna – gdzie oddać zużyte wyroby?

Jeszcze wczoraj niepotrzebny odpad, dziś cenny materiał, który można ponownie wykorzystać. Podejście do zużytych wyrobów mocno się zmieniło na przestrzeni ostatnich kilku lat. Decyduje o tym ekolog…