Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Back To School

Wrzesień nieodłącznie kojarzy się z powrotem do szkoły. Wakacyjna beztroska ustępuje miejsca przygotowaniom do intensywnego roku szkolnego, który jest wyzwaniem zarówno dla dzieci, jak i rodziców. W łatwiejszym powrocie do codziennych obowiązków mogą pomóc sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich jest segmentowa brama garażowa marki KRISPOL.

Czas do szkoły! Wyceń samodzielnie bramę garażową i odbierz 6 na START.

Wrzesień to idealny moment, aby zainwestować w przyszłość i wyposażyć swój dom w niezawodne produkty. W związku z tym, z początkiem września, uruchamiamy promocję na wszystkie modele segmentowych bram garażowych. Zakup dopasowanej do potrzeb, funkcjonalnej i bezpiecznej bramy garażowej to inwestycja, z której korzyści można czerpać nie tylko przez cały rok, ale o wiele dłużej.

Back to school

Zadanie jest proste. Dokonaj samodzielnej wyceny bramy garażowej, zgłoś się do salonu z wygenerowanym z systemu iQuote zamówieniem i otrzymaj rabat 6% na wyceniony produkt.

Potrzebujesz pomocy?

Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak samodzielnie dokonać wyceny bramy garażowe.

Oferta jest ograniczona w czasie i obowiązuje do 4.09.2023 r. do 15.09.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

 

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi uczestnikiem okrągłego stołu – webinarium pt. „ Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego w budownictwie”

We wtorek 22 czerwca br. w godzinach 10:30 – 12:45 odbędzie się spotkanie online  okrągłego stołu, którego organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz  Uniwersytet Jagi…

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem branżowym plebiscytu Budowlana Marka Roku 2023

Jakie marki cieszą się największym zaufaniem wykonawców? Na to pytanie odpowiedzą wyniki XIX edycji ogólnopolskiego badania Budowlana Marka Roku, organizowanego przez agencje badawczą  ASM – Resear…

ALUPROF Mecenasem pierwszej edycji konkursu POiD Building Awards 2021

W lutym Polski Związek Okna i Drzwi (POiD) wystartował z pierwszą edycją konkursu dla branży stolarki otworowej pn. POiD Building Awards 2021. Inicjatywa, której celem jest wybór najlepszych rozwią…