Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Back To School

Wrzesień nieodłącznie kojarzy się z powrotem do szkoły. Wakacyjna beztroska ustępuje miejsca przygotowaniom do intensywnego roku szkolnego, który jest wyzwaniem zarówno dla dzieci, jak i rodziców. W łatwiejszym powrocie do codziennych obowiązków mogą pomóc sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich jest segmentowa brama garażowa marki KRISPOL.

Czas do szkoły! Wyceń samodzielnie bramę garażową i odbierz 6 na START.

Wrzesień to idealny moment, aby zainwestować w przyszłość i wyposażyć swój dom w niezawodne produkty. W związku z tym, z początkiem września, uruchamiamy promocję na wszystkie modele segmentowych bram garażowych. Zakup dopasowanej do potrzeb, funkcjonalnej i bezpiecznej bramy garażowej to inwestycja, z której korzyści można czerpać nie tylko przez cały rok, ale o wiele dłużej.

Back to school

Zadanie jest proste. Dokonaj samodzielnej wyceny bramy garażowej, zgłoś się do salonu z wygenerowanym z systemu iQuote zamówieniem i otrzymaj rabat 6% na wyceniony produkt.

Potrzebujesz pomocy?

Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak samodzielnie dokonać wyceny bramy garażowe.

Oferta jest ograniczona w czasie i obowiązuje do 4.09.2023 r. do 15.09.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

 

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Witamy nowych członków POiD

Miło nam poinformować, że w szeregi członków POiD wstąpiły dwie nowe firmy. W naszym gronie witamy firmę Lohmann oraz Ottimo Systems. Liczymy na owocną współpracę w tworzeniu silnej organizacji, kt…

Związek Polskie Okna i Drzwi uruchamia fanpage na Facebooku

Związek Polskie Okna i Drzwi uruchomił swój fanpage na platformie Facebook. To kolejna aktywność POiD w socialmedich. Związek działa w tym zakresie na platformie LinkedIn oraz na Facebooku w ramach…

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…