Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Aluprof solidarny z Ukrainą

Aluprof od początku inwazji na naszych sąsiadów nie pozostaje bierny na los obywateli Ukrainy. Razem z całą Grupą Kęty deklarujemy wsparcie i pomoc naszym pracownikom z Ukrainy oraz ich rodzinom. Tym z nich, którzy zdecydowali się na wyjazd do Polski, pomagamy w zakwaterowaniu, organizujemy transport, opiekę medyczną, a także wszelkie możliwe wsparcie w zależności od zgłaszanych potrzeb.
Spółki Grupy Kapitałowej Grupy Kęty SA, w tym Aluprof SA, wesprą również finansowo działania na rzecz pomocy humanitarnej. Na chwilę obecną przeznaczono na ten cel 1,5 mln PLN.

 

ŹRODŁO: Aluprof


Przeczytaj również:

Zobacz nagranie z webinaru „Czyste Powietrze 2023 – wymiana okien i drzwi w ramach programu termomodernizacji”

Nowa wersja programu „Czyste Powietrze” to jeszcze większe niż dotychczas możliwości dofinansowania termomodernizacji budynków. Najważniejsze informacje na ten temat zostały przedstawione podczas w…

Spotkanie Rady Związku POiD

Zarząd Związku POiD wyznaczył termin posiedzenia  Rady Związku POiD  dzień na 16.12.2021r. o godz. 11:00, spotkanie odbędzie się  16 grudnia 2021r. w Hotelu Lord**** w Warszawie, Aleja Krakowska 21…

BUDMA uroczyście otwarta.

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Targom, które potrwają do piątku, 2 lutego, będą towarzyszyć liczne wydarzenia branżowe. To największa Budma od dziesięciu lat….