Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Żyj wygodnie – dopłacamy do Twojego komfortu

Polacy preferują budynki o kształcie prostokąta lub kwadratu, co jest niezwykle popularnym i przede wszystkim ekologicznym trendem w budownictwie. Prosta konstrukcja pozwala zminimalizować ogólną powierzchnię przegród, co z kolei ogranicza straty ciepła i wpływa na komfort użytkowanych przestrzeni. Niebagatelne znaczenie ma również wybór odpowiedniej stolarki otworowej.

Dzięki stolarce najnowszej generacji osiągnięcie wysokich standardów energooszczędności nie stanowi problemu. Wystarczy wybrać odpowiednie modele i skorzystać z oferty specjalnej dostępnej przy ich zakupie.

W KRISPOL #wspieramybudowy…

Każda budowa lub remont powinny opierać się na dobrym planie działania. Dzięki planowaniu przejmujemy inicjatywę, dlatego dajemy Ci szansę zakupu drzwi tarasowych w bardzo atrakcyjnej cenie. To Ty decydujesz, jakiego modelu potrzebujesz, a my dopłacamy do Twojego komfortu.

  • Drzwi tarasowe HST (PVC i aluminiowe) tańsze o 2000 zł od ceny katalogowej
  • Drzwi tarasowe SLIDE design tańsze o 1000 zł od ceny katalogowej
  • Drzwi tarasowe PSK tańsze o 500 zł od ceny katalogowej

SYSTEM UNOSZONO-PRZESUWNY HST

W przypadku okna HST skrzydło ruchome przesuwamy za skrzydło stałe. Jego obsługa nie wymaga użycia siły, ponieważ skrzydło porusza się na rolkach po ukrytej w podłodze szynie. Próg „zero” zapewnia komfortowe i bezpieczne korzystanie z wyjścia na taras. Dzięki niemu system HST wpisuje się w ideę architektury bez barier i pozwala swobodnie przemieszczać się domownikom, którzy mają specjalne potrzeby. Zlicowany z podłogą próg ma także właściwości izolacyjne i chroni przed powstaniem mostków termicznych.

SYSTEM PRZESUWNY SLIDE design

Skrzydło FEN SLIDE design to połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych z pięknem wielkogabarytowych przeszkleń. System przesuwny pozwala tworzyć stabilne konstrukcje o niezwykle lekkiej i płynnej pracy skrzydła. Łagodne zamykanie zapewnia wysoki komfort użytkowania i wyklucza nieprawidłową obsługę przez domowników. Technologicznie dopracowana konstrukcja drzwi tarasowych gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo i komfort użytkowania, ale również świetną izolację akustyczną, termiczną, a także wysoką szczelność na wodę i wiatr.

SYSTEM UCHYLNO-PRZESUWNY PSK

Drzwi tarasowe w systemie PSK powstają z najwyższej jakości komponentów i z dbałością o każdy detal. W tym systemie najpierw uchylamy i odsuwamy skrzydło od progu, a następnie przesuwamy po szynie znajdującej się w dolnej części prowadnicy. Takie rozwiązanie zapewnia płynną obsługę nawet bardzo dużych okien. Skrzydło okna w systemie PSK można również pozostawić w położeniu uchylnym w taki sam sposób, jak w tradycyjnych oknach.

Sprawdź kolekcję drzwi tarasowych

Drzwi zewnętrzne SOLANO 90 S401 i S402 w cenie katalogowej 10.086 zł brutto

Drzwi zewnętrzne nakładkowe to połączenie trwałości i bezpieczeństwa –  są zbudowane z profili aluminiowych o różnej grubości, wyróżniają się doskonałą szczelnością oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Dzięki temu nie tylko chronią przed włamaniami, ale i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Czyni to z nich idealną opcję dla domów energooszczędnych, ale także dla każdego inwestora, któremu zależy na maksymalnym komforcie i funkcjonalności wybieranych rozwiązań. Wybierz spośród dwóch ponadczasowych modeli – S401 oraz S402 i zmów je w bardzo atrakcyjnej cenie.

Konfiguracja promocyjnych modeli drzwi obejmuje: wszystkie kolory RAL ze standardowym matowym wykończeniem, zawias rolkowy, zamek wielopunktowy automatyczny, klamka wewnątrz model B01 w kolorze stal nierdzewna lub czarna, wkładka bezklasowa srebrna z 3 kluczami.

Sprawdź kolekcję drzwi zewnętrznych SOLANO 90

Oferty specjalne są ograniczone w czasie i obowiązują do 11.10.2023 r. do 30.10.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

 

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Dobry montaż stolarki budowlanej w oczach Polaków- prezentacja wyników badań inwestorów

Montaż to nieodłączny element inwestycji w nowe okna, drzwi czy bramę garażową. Prawidłowo wykonany, zapewnia komfort, estetykę oraz ograniczenie strat ciepła. Niepoprawny zaś może dawać o sobie zn…

Duże przeszklenia tarasowe i ich prawidłowy montaż

Budując lub remontując dom, wiele osób spełnia swoje marzenia o dużych przeszkleniach, zautomatyzowanych drzwiach tarasowych lub bezprogowym przejściu na taras. Przed zakupem szukamy inspiracji, og…

Polskie okna i drzwi podbijają rynki zagraniczne

Od 5 września dostępny będzie najnowszy Raport rynku okien i drzwi, realizowany przez ASM Research Solution Strategy na zlecenie Związku POiD. Jak pokazują dane zawarte w Raporcie, polska branża st…