Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem Branżowych Mistrzostw Polski w Triathlonie „Triathlon Kurzętnik”

Związek POiD objął Patronatem imprezę sportową „Triathlon Kurzętnik”, która odbędzie się 26 czerwca br. w Kurzętniku w województwie warmińsko-mazurskim.

Podczas wydarzenia reprezentanci zawodów związanych z Branżą Budowlaną i Deweloperską będą mieli okazje powalczyć o tytuły Mistrzów Polski w Triathlonie rywalizując między sobą na dystansach 1/8 IM i 1⁄4 IM. Impreza odbywać się będzie w ramach zmagań w kategoriach OPEN i wiekowych.

Zawody są okazją do zgromadzenia się wielu miłośników pływania, jazdy na rowerze i biegania, którzy powalczą również o nagrody pieniężne. To będzie okazja do spędzenia rodzinnego weekendu, oraz do  poznania triathlonu również dla osób, które nie radzą sobie jeszcze z każdą z dyscyplin i nie chcą rywalizować indywidualnie. Sztafety także wystartują w Kurzętniku na obydwu dystansach.

Organizator wydarzenia, którym  jest Host of Events Tomasza Galińskiego – dziennikarza radiowego i wielkiego miłośnika triatlonu, zapowiada aquathlon dla dzieci powyżej dziesiątego roku życia i bieg Malucha.

Twarzą Imprezy i dyrektorem sportowym Triathlon Kurzętnik 2021 został Kuba Czaja, kiedyś wyczynowy biegacz i Olimpijczyk z Aten, a obecnie trener wielu utalentowanych i utytułowanych zawodników, jak chociażby aktualny Mistrz Polski w triathlonie, Michał Oliwa.

Zawody wspierać będzie wielu Sponsorów. Jest zatem szansa na spotkanie sporej grupy triathlonistów z tego środowiska Pierwszym, Sponsorem Tytularnym rywalizacji mistrzowskiej została firma PORTA KMI POLAND.

 

Zapisy na: https://elektronicznezapisy.pl/g/Triathlon_Kurzetnik_2021.html

 

ŹRÓDŁO: Triathlon Kurzętnik (triathlonkurzetnik.pl)

 

 

 


Przeczytaj również:

Dobry montaż okna w strefie docieplenia

Montaż okna powinien być szczelny i jednocześnie jak najprostszy do wykonania. Ograniczenie strat ciepła oraz szybkie przeprowadzenie prac zapewnia montaż w strefie docieplenia z wykorzystaniem cie…

Budowa i remont domu – oszczędnie i w duchu eko

Remont domu to doskonała okazja, żeby zmniejszyć jego zapotrzebowanie na cenną energię. Także przy budowie nowego budynku możemy postawić na energooszczędne rozwiązania. Dzięki temu ograniczamy emi…

Ministerstwo Rozwoju i Technologii rozpoczęło prekonsultacje rządowego programu wsparcia dla firm energochłonnych na 2022 r.

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza do udziału w prekonsultacjach rządowego programu pomocy przedsiębiorcom energochłonnym, którzy w tym roku ponoszą wysokie koszty związane ze wzrostem cen…