Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Związek POiD zaprasza na targi BUDMA

Od trzech dekad Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA wyznaczają czas rozpoczęcia sezonu budowlanego. Wielkimi krokami zbliża się ich jubileuszowa  30 edycja. W Poznaniu nie może zabraknąć Związku POiD, który zaprasza na stoisko 55 w pawilonie 5.   

Podczas czterech targowych dni uczestnicy będą mogli nawiązać kontakty i prowadzić biznesowe rozmowy, czego wszystkim w obecnej sytuacji mocno brakuje. Na spotkania i rozmowy zaprasza Związek POiD, który mimo, że nie będzie organizował Monteriady, obecny będzie  ze swoim stoiskiem informacyjnym promującym kampanię „Dobry Montaż – Budujesz dla Pokoleń”. Na stoisku poza przedstawicielami organizacji odwiedzający będą mieli okazję  mogli porozmawiać z ekspertami firm Deceuninck, Fakro, Hormann, Nida Extrusion oraz Selena.

Drugiego dnia targowego 2 lutego zapraszamy do pawilonu 10 na godzinę 14 gdzie odbędzie się  konferencja prasowa Związku POiD na której poruszane zostaną aktualne tematy dotyczące branży stolarki budowlanej oraz działań POiD.

Związek POiD dla pracowników firm członkowskich, zainteresowanych  uczestnictwem w targach BUDMA,  oferuje bezpłatne zaproszenia, uprawniające do wejścia na targi. Aby uzyskać bezpłatne wejściówki należy skontaktować się z biurem POiD mailowo na adres: biuro@poid.eu, lub pod numerem telefonu +48 608 222 296.

 

 

 


Przeczytaj również:

Klimas Wkręt-Met – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek POiD…

Paweł Orleański ambasadorem kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”

W kampanię Związku POiD: „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” zaangażowało się aż 14 Partnerów. Inicjatywa zyskała także 3 Patronów Honorowych, 5 Patronów Merytorycznych i 26 Patronów Medialnych. …

MONTERIADA 2020 – debata dla uczniów po raz drugi

Przyszli adepci zawodu „monter stolarki budowlanej” w tym roku znów przyjadą na Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Uczniowie zostali zaproszeni na MONTERIADĘ w ramach kampanii „DOBR…