Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Związek POiD patronem branżowym Genuine Adventure Sailing Race 2022

Od 10 do 16 września na Adriatyku odbędzie się inicjatywa Genuine Adventure Sailing Race 2022. Wydarzenie ma na celu integrację środowiska, nawiązywanie dobrej współpracy i branżowej więzi pomiędzy polskimi firmami budowlanymi. Patronem branżowym wydarzenia jest Związek Polskie Okna i Drzwi.

Początek września w branży budowlanej oznacza otwarcie kolejnego sezonu. Firmy związane z segmentem budownictwa tradycyjnie otwierają go rejsem na Adriatyku. W tym roku wydarzenie łączy aspekty inegracji z rywalizacją.

Wśród aktywności znajdują się m.in.  biegi nawigacyjne, w których liczą się zarówno umiejętności żeglarskie ale też dobre planowanie i decyzje strategiczne. Plan trasy będzie dostosowany do aktualnie panujących warunków pogodowych. Wszystkie aspekty rywalizacji będą widoczne w aplikacji dla zalogowanych użytkowników. W każdym momencie będzie można zobaczyć gdzie znajdują się konkurencyjne jachty.

Przedsiębiorstwa biorące udział w tej prestiżowej formie aktywności, mają unikatowa okazję przeżyć pełne emocji i zdrowej rywalizacji wyścigi jachtowe wymagające zaangażowania wszystkich członków załogi co zacieśnia relacje w zespole. To również doskonała okazja do integracji środowiska branżowego.

Genuine Adventure Sailing Race odbywają się w wyjątkowym anturażu perły Adriatyku. Chorwacja to bliska nam kultura i mieszkańcy o pokrewnej, słowiańskiej duszy. To także starożytna architektura, śródziemnomorski klimat i wspaniała kuchnia, a to tylko wybrane zalety południowej Dalmacji, która w tym roku ugości uczestników rejsu.

Wszystkim drużynom życzymy pomyślnych wiatrów.


Przeczytaj również:

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmę EDISON S.A. Firma już od 25 lat świadczy usługi wymiany elektronicznej danych (EDI), zapewniając pełną cyfry…

BUDMA 2022. Czas spotkać się z budownictwem!

4 największe pawilony wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnione będą budowlanymi nowościami i premierami rynkowymi, produktami, które wyznaczać będą trendy w 2022 roku! Już od 1…

Irek Bieleninik serdecznie zaprasza na MONTERIADĘ 2023!

Nasz prowadzący opowie o profesjonalnych montażach, które będziecie mieli okazję oglądać przez 3 dni Widzimy się na Targach BUDMA przy stoisku 108 w hali nr 5! Więcej informacji na temat MON…