Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zobacz nagranie z webinaru „Czyste Powietrze 2023 – wymiana okien i drzwi w ramach programu termomodernizacji”

Nowa wersja programu „Czyste Powietrze” to jeszcze większe niż dotychczas możliwości dofinansowania termomodernizacji budynków. Najważniejsze informacje na ten temat zostały przedstawione podczas webinaru, który odbył się 8 marca.

Webinar na temat programu „Czyste Powietrze” został zorganizowany przez Związek POiD we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. To kolejne z cyklu spotkań poświęconych programowi, który wspiera termomodernizację budynków, w tym wymianę okien, drzwi zewnętrznych i bram garażowych.

Webinar, który poprowadził Daniel Markiewicz, p.o. Zastępcy Dyrektora Departamentu Beneficjenta Indywidualnego z Wydziału Budynków Mieszkalnych NFOŚiGW, to solidna porcja aktualnej wiedzy na temat dotacji w ramach „Czystego Powietrza” i możliwości wykorzystaniu programu w działaniach firm z branży stolarki budowlanej.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru na kanale YouTube Związku POiD: https://youtu.be/KPElQIwB3GE

 

 

Cenna wiedza w pigułce na temat programu „Czyste Powietrze” jest również dostępny w publikacji NFOŚi GW.

Czyste Powietrze 2023 – nowa wersja programu

 


Przeczytaj również:

Związek POiD partnerem debaty Rzeczpospolitej

Już w najbliższy piątek będziemy mogli zobaczyć relację debaty Rzeczpospolita pt. „Bariery rozwoju budownictwa w świetle nowych przepisów budowlanych”. Wzięli w niej udział: Anna Kornecka` – podse…

Związek POiD reaguje w sprawie zakłóceń dostaw surowca drewnopochodnego

Związek POiD zainicjował spotkanie w ramach  grupy zadaniowej w strukturach POiD – DRZWI WEWNĘTRZNE, na którym poruszono temat skokowego wzrostu cen,  masowych zakłóceń w łańcuchu dostaw surowców d…

Szczęśliwego Nowego Roku !

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.