Zmiany w Zarządzie Firmy WIŚNIOWSKI
1 sierpnia 2022 do Zarządu Firmy WIŚNIOWSKI dołączył Bartłomiej Serafin, dotychczasowy Dyrektor Transportu i Logistyki.
Uchwałą wspólników, w dniu 1 sierpnia 2022 roku, do Zarządu Firmy WIŚNIOWSKI dołączył Bartłomiej Serafin.
Do chwili obecnej Bartłomiej Serafin odpowiadał za obszar Transportu i Logistyki, od dnia 1 sierpnia zarządza również pionem Serwisu, kontynuując realizację strategii wzmocnienia jakości obsługi klienta, która jest jednym z kluczowych projektów dla przyszłości firmy WIŚNIOWSKI. Zmiany w zarządzie spółki są wynikiem realizowanej strategii nieustającego rozwoju.
Bartłomiej Serafin jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończył również Systemy Logistyczne Przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Doświadczenie menadżerskie zdobywał zarządzając przez ponad 18 lat poszczególnymi działami w ramach pionu Transportu i Logistyki.
W 2019 roku został odznaczony tytułem „Zasłużony dla transportu Rzeczpospolitej Polskiej” przez Ministra Infrastruktury.
Od 1998 roku sędzia piłkarski, w wolnym czasie aktywnie realizujący swoje sportowe pasje.
ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI
-
Szkolenie dla zespołów serwisowo-montażowych stolarki budowlanej – już 25 marca!
-
XVI edycja Kongresu Stolarki Polskiej odbędzie się 14 maja 2026 roku. Już dziś zaplanuj swój udział…
-
Targi Bud-Gryf & Home 2026 pod patronatem POiD
-
Które marki budowlane będą wyznaczać standardy w branży w 2026 roku? Ranking Budowlana Marka Roku p…
-
Fensterbau Frontale 2026 w Norymberdze – kluczowe wydarzenie dla branży okien, drzwi i fasad