Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zmiana terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju, spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, XI Kongres Stolarki Polskiej został przełożony na termin: 9-10 września br. Tematyka spotkania będzie dostosowana do aktualnych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami w obliczu kryzysu gospodarczego na niespotykaną dotąd skalę. 

Kongres Stolarki Polskiej jest od 2010 roku organizowany cyklicznie przez Związek POiD. W tym roku z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpi zmiana terminu i spotkanie  odbędzie się na początku września. Miejsce największego spotkania przedstawicieli branży stolarki budowlanej pozostaje jednak bez zmian – DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw.

Z uwagi na aktualną sytuację w kraju związaną z rosnącym zagrożeniem koronawirusem, po licznych naradach i konsultacjach w gronie członków Zarządu Związku POiD, Rady Programowej, Partnerów oraz potencjalnych uczestników podjęliśmy decyzję o zmianie terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej na najbliższą możliwą datę: 9-10 września br. Czujemy się bowiem w obowiązku zapewnić jego uczestnikom bezpieczeństwo. Temat przewodni wydarzenia: spowolnienie gospodarcze, dziś wydaje się jeszcze bardziej aktualny niż mogło się wydawać kilka miesięcy temu – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD.

Jestem przekonany, że po zakończeniu pandemii przedstawiciele firm z branży stolarki budowlanej będą dążyli do spotkania, aby wymienić się swoimi doświadczeniami na temat sposobów radzenia sobie w trudnej rzeczywistości biznesowej, a więc Kongres będzie do tego z pewnością doskonałym miejscem – dodaje.

Związek POiD przewiduje w najbliższym czasie dodatkowe spotkanie Rady Programowej za pośrednictwem nowoczesnych technologii komunikacji w celu dostosowania tematyki wydarzenia do aktualnych wyzwań, które czekają gospodarkę w drugiej połowie roku.
Chcemy zaprosić do udziału w Kongresie wybitnych doradców, którzy postarają się stworzyć dla przedsiębiorców z naszej branży swoistą instrukcję postępowania w sytuacji kryzysowej, a więc przed nami mnóstwo pracy, choć do tej pory wiele działań w ramach tegorocznej edycji Kongresu zostało już zrealizowanych z sukcesem – mówi Paweł Wróblewski.
 

Zapraszamy do udziału w XI Kongresie Stolarki Polskiej, który odbędzie się w dniach 9-10 września br. w DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw. Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie internetowej wydarzenia: www.kongres.poid.eu


Przeczytaj również:

Zaproszenie do publikacji artykułów na stronie POiD

Będąc w gronie Członków Związku POiD, Twoja firma dołączyła do elity Orłów Polskiej Stolarki. Łączą nas wspólne cele, rzetelność i profesjonalizm,  a nasza współpraca widoczna jest w najważniejszyc…

Akustyka i systemy wentylacji tematami kolejnych webinarów POiD

W ramach rozpoczętego w marcu br.  cyklu webinariów dla producentów stolarki budowlanej organizowanych przez Związek POiD zapraszamy na dwa kolejne spotkania: 1. „Akustyka w stolarce budowlanej” Te…

Konferencja Techniczna miesięcznika Świat Szkła „Trendy w projektowaniu i stosowaniu konstrukcji szklanych”

Związek Polskie Okna i Drzwi objął patronatem branżowym Konferencję Techniczną pt. „Trendy w projektowaniu i stosowaniu konstrukcji szklanych”, organizowaną przez redakcję miesięcznika „Świat Szkła…