Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zdecydowani płacą mniej. Ułatwiamy zakup stolarki okiennej

Planujesz budowę lub termomodernizację domu? Optymalizujesz wydatki i nie możesz pozwolić sobie na wybór okien w wymarzonej okleinie? 

W KRISPOL ułatwiamy zakup stolarki okiennej, ponieważ wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie produktu do potrzeb i upodobań inwestorów.

#wspieramybudowy #wspieramytermomodernizacje

Tylko do 4 września zdecyduj się na energooszczędny model okien z oferty KRISPOL w okleinie jednostronnej lub dwustronnej i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie!

Zasady promocji są proste:

• Okleinę dwustronną otrzymasz w cenie okleiny jednostronnej.
• Okleinę jednostronną otrzymasz w cenie białych okien.

Modele okien objęte promocją: FEN 82, FEN 92, FEN 82 HST, FEN SLIDE Design.

Poznaj kolekcję okien PVC →
Wybierz swój model drzwi tarasowych →
Sprawdź pełną paletę kolorystyczną →

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 21.08.2023 r. do 04.09.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

 

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Wymiana okien ze szczelnym montażem

Wymiana starych okien to ważny element termomodernizacji i skuteczny sposób na ciepły dom, oszczędność cennej energii i czyste powietrze. Żeby nowe okno dobrze spełniało swoją funkcję, musi być zam…

Rusza nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”

Termomodernizacja domu to skuteczny sposób na ciepło, oszczędność energii i czyste powietrze. Jak dobrze przeprowadzić termomodernizację z dofinansowaniem, jakie rozwiązania wybrać i jak je zamonto…

Związek Polskie Okna i Drzwi uczestnikiem okrągłego stołu – webinarium pt. „ Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego w budownictwie”

We wtorek 22 czerwca br. w godzinach 10:30 – 12:45 odbędzie się spotkanie online  okrągłego stołu, którego organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz  Uniwersytet Jagi…