Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zdecydowani płacą mniej. Napęd do bramy garażowej w dobrej cenie

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Pomożemy Ci w tym zadaniu.

Skorzystaj z usług Doradcy w najbliższym w salonie i zyskaj:

  • Energooszczędną segmentową bramę garażową z ciepłym montażem, spójną pod względem technologii i wyglądu z resztą stolarki
  • Bezpłatny pomiar na budowie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji.
  • 5 lat gwarancji na bramę garażową.
  • Produkty na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.

#wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje

Powiedz nam, czego szukasz, a wspólnie dopasujmy automatyczną bramę garażową do konstrukcji budynku oraz wyposażymy twój smartfon w aplikację myKRISPOL, abyś mógł nią sterować. Ten zakup opłaca się każdemu inwestorowi.

Skorzystaj z oferty specjalnej:

Napęd STARCUS K06 i K10 z łańcuchem za 614 zł* (czyli 499 zł netto + 23% VAT)
Napęd STARCUS K06 i K10 z paskiem za 675 zł* (czyli 549 zł netto + 23% VAT)

Promocyjna cena napędów obowiązuje przy zakupie z bramą garażową.

Poznaj 3 mocne argumenty przemawiające za automatycznymi bramami garażowymi KRISPOL:

  • Zamontowaliśmy je w tysiącach polskich domów.
  • Sprawiamy, że każda brama jest wyjątkowa, dopasowana co do milimetra i w wymarzonym kolorze.
  • Masz uczucie pełnej kontroli, gdy podjeżdżasz pod dom. Brama otwiera się automatycznie, a Ty widzisz to na swoim smartfonie.

Budowa lub termomodernizacja to ambitne zadanie. Z produktami marki KRISPOL, możesz zrobić to szybciej. Specjaliści z Sieci Salonów KRISHOME zarekomendują, doradzą i pomogą dopasować idealne rozwiązania do Twojej inwestycji.

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje do 28.04.2023 r. do 15.05.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

 

*sugerowana cena producenta zawierająca podatek VAT w wysokości 23%, dotyczącą napędu STARCUS przy zakupie z bramą garażową bez usługi montażu. Ostateczna cena u Partnera Handlowego może być niższa – przy zamówieniu napędu z bramą garażową wraz z montażem, gdy będzie to możliwe, zastosowana zostanie stawka 8% podatku VAT.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi składa petycję w sprawie zmiany terminu targów Fensterbau Frontale w Norymberdze

W związku z wczorajszym (12.03.2020) apelem o poparcie petycji w sprawie zmiany terminu targów FENSTERBAU FRONTALE, Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) wystosował pismo do organizatorów, z wnioskie…

Architekt Karol Fiedor członkiem Jury POiD Building Awards 2021

W składzie jury konkursu #PoiDBuildingAwards2021 zasiadają osobowości ze świata architektury i nauki. Wśród nich architekt Karol Fiedor. Karol Fiedor jest prezesem CDF Architekci. Ukończył Wydział …

Za nami pierwsze spotkanie Partnerów kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”

We wtorek, 7 września br., pod przewodnictwem Związku POiD, odbyło się spotkanie dla Partnerów programu społecznego „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Przed nami 12 miesięcy intensywnych działa…