Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zatrzymaj chłód w swoim domu bez użycia klimatyzacji

Chcesz utrzymać komfort termiczny w domu bez konieczności korzystania z klimatyzacji? To możliwe. Odpowiednio dobrane okna, osłony, bramy i drzwi znacznie poprawiają izolację  termiczną, dzięki temu, w przypadku gorących dni, mniej ciepła dostaje się do domu z zewnątrz.

Od 20 czerwca 2023 roku skorzystaj z okazji i zamów okna, osłony, bramę oraz drzwi w atrakcyjnej cenie. 

OKNA FEN 92 -25%

Parametry izolacyjne okien KRISPOL należą do jednych z najlepszych na rynku. 3-szybowa budowa okien oraz zastosowana w nich konstrukcja pozwalają na osiągnięcie przenikalności cieplnej okna na poziomie nawet Uw=0,72 [W/m2K].

Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, okna KRISPOL mogą znacznie zwiększyć efektywność energetyczną budynku. Zmniejszają utratę ciepła w okresie zimowym i ograniczają przenikanie ciepła do wnętrza w okresie letnim. To przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania i chłodzenia oraz zwiększenie komfortu termicznego w pomieszczeniach.

ŻALUZJE FASADOWE I ROLETY ZEWNĘTRZNE -25%

Dobrej jakości osłony, takie jak żaluzje, rolety, mogą również pomóc w blokowaniu nasłonecznienia i utrzymaniu niskiej temperatury wewnątrz domu.

Osłony pozwalają na precyzyjną regulację ilości wpadającego światła słonecznego, które dostaje się do pomieszczeń. Można je regulować w zależności od intensywności nasłonecznienia. Takie rozwiązanie pozwala to na kontrolę temperatury wnętrza, zmniejszając ilość światła słonecznego, co znacznie ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń w gorące dni.

SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWEZ PANELEM 60 MM -20%

Odpowiednio dobrana brama garażowa, najlepiej o profilu grubości 60 mm, zapewni dobra izolację termiczną dla garażu.

Bramy garażowe KRISPOL posiadają materiał izolacyjny w postaci pianki poliuretanową i uszczelnione są na całym obwodzie oraz między segmentami. Konstrukcja bramy o profilu 60 mm wyposażona jest w podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzsekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie współczynnika U=0,9 [W/m2K]

DRZWI SOLANO 90 -25%

Drzwi SOLANO są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić i minimalizować możliwość przedostawania się powietrza na zewnątrz lub do wnętrza. Dobre uszczelnienia wokół krawędzi drzwi oraz odpowiednio dopasowane elementy zapewniają minimalną utratę ciepła. W dodatku modele z przekładką termiczną sprawiają, że żadne warunki atmosferyczne nie przyczynią się do obniżenia codziennego komfortu domowników.

Podczas wyboru produktów, warto zasięgnąć porady specjalisty od energooszczędnych rozwiązań budowlanych, aby dobrać odpowiednie produkty do swojego domu i zwiększyć komfort termiczny.

Skorzystaj z usług Doradcy w najbliższym w salonie KRISHOME lub Punkcie Handlowym i zyskaj podwójnie:

  • Energooszczędne okna, rolety, drzwi i bramy spójne pod względem technologii i wyglądu,
  • Bezpłatny pomiar na budowie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji,
  • 7 lat gwarancji na okna,
  • Produkty na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.

Oferta obowiązuje od 20.06.2023 r. do 26.06.2023 r. oraz dotyczy wyrobów personalizowanych, wykonywanych na wymiar. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.


 

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Szkolenia POiD – kolejny termin szkolenia serwisowo-montażowego stolarki budowlanej

W związku z wieloma zapytaniami na temat szkolenia „Prawidłowe zasady montażu stolarki okiennej i drzwiowej – Naprawa i renowacja stolarki budowlanej”, Związek POiD organizuje jego drugą turę. Dwud…

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…

Jak zgłosić się do konkursu POiD Building Awards 2021 – wskazówki

Jeśli chcesz się pochwalić obiektami, w których zastosowano okna, drzwi, bramy, fasady lub produkty automatyki domowej i smart home – to jest idealne miejsce. Bez względu na wielkość Twojej fir…