Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zaproszenie do publikacji artykułów na stronie POiD

Będąc w gronie Członków Związku POiD, Twoja firma dołączyła do elity Orłów Polskiej Stolarki. Łączą nas wspólne cele, rzetelność i profesjonalizm,  a nasza współpraca widoczna jest w najważniejszych  realizowanych dla całej branży projektach.

Związek POiD wytycza nowe kierunki dla sektora stolarki budowlanej, oraz zapewnia dostęp do  rzetelnych i wiarygodnych informacji. W związku z tym chcemy zachęcić Członków do nadsyłania publikacji dotyczących  firm przynależących do POiD, które będą zamieszczane na naszej stronie internetowej.

Nasza współpraca ma na celu między innymi, promocję i rozpowszechnianie wiadomości na temat firm członkowskich oraz wsparcie przy organizacji konferencji i innych wydarzeń dotyczących sektora stolarki budowlanej. Chcemy aby nasi Członkowie, dzielili się z innymi swoimi sukcesami, najważniejszymi wydarzeniami oraz działaniami jakie podejmują by sektor ten wciąż się rozwijał.

Publikacje znajdą także odzwierciedlenie na profilu Związku POiD na platformie LinkedIn.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem hello@theimagine.pl i   biuro@poid.eu


Przeczytaj również:

Klimas Wkręt-Met – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek POiD…

Kolejny etap wdrażania zawodu montera stolarki do szkół – Szkolenia dla kadry nauczycielskiej

W ramach realizacji programu wsparcia dla szkół branżowych w zakresie wprowadzenia zawodu „Monter stolarki budowlanej” do szkół branżowych, uruchamiamy szkolenia kadr nauczycielskich. Korzystając z…

Buduj Globalny biznes z targami BUDMA!

TargiBUDMA   należą do czołówki branżowych wydarzeń na arenie międzynarodowej i przyciągają przedsiębiorców z całego świata. Wystawy międzynarodowe skupiają firmy z wielu krajów, wielu gospodarek, …