Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zaproś wiosnę do domu

Okna tarasowe i duże przeszklenia to znaki rozpoznawcze nowoczesnej architektury. Dzięki nim łatwo zatrzeć granicę między domem a naturą. Dobrze zaprojektowane i doposażone drzwi tarasowe umożliwiają domownikom komfortowe przejście z salonu do ogrodu, a panoramiczne okna wpuszczają do wnętrza więcej dziennego światła. Wraz z budową domu lub jego przebudową uwzględnij je w projekcie i po prostu otwórz swój dom na naturę.

Polacy preferują budynki o kształcie prostokąta lub kwadratu, co jest niezwykle popularnym i przede wszystkim ekologicznym trendem w budownictwie. Prosta konstrukcja pozwala zminimalizować ogólną powierzchnię przegród, co z kolei ogranicza straty ciepła i wpływa na komfort użytkowanych przestrzeni. Niebagatelne znaczenie ma również wybór odpowiedniej stolarki otworowej.

Dzięki stolarce najnowszej generacji osiągnięcie wysokich standardów energooszczędności nie stanowi problemu. Wystarczy wybrać odpowiednie modele i skorzystać z oferty specjalnej dostępnej przy ich zakupie.

Drzwi tarasowe HST – 2000 zł

SYSTEM UNOSZONO-PRZESUWNY HST

W przypadku okna HST skrzydło ruchome przesuwamy za skrzydło stałe. Jego obsługa nie wymaga użycia siły, ponieważ skrzydło porusza się na rolkach po ukrytej w podłodze szynie. Próg „zero” zapewnia komfortowe i bezpieczne korzystanie z wyjścia na taras. Dzięki niemu system HST wpisuje się w ideę architektury bez barier i pozwala swobodnie przemieszczać się domownikom, którzy mają specjalne potrzeby. Zlicowany z podłogą próg ma także właściwości izolacyjne i chroni przed powstaniem mostków termicznych.

Sprawdź kolekcję drzwi tarasowychOdwiedź najbliższy Salon KRISHOME i zapytaj o szczegóły promocji

Oferta specjalna na drzwi tarasowe HST trwa od 16 kwietnia do 6 maja 2024 roku w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępne są w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Ulga termomodernizacyjna – trwają prace legislacyjne.

Ministerstwo Finansów opracowało projekt ustawy, w którym proponowane są regulacje dotyczące tzw. ulgi termomodernizacyjnej. To dobra wiadomość dla całej rodzimej branży stolarki budowlanej – wpro…

DOBRY MONTAŻ 2022 – SPOTKANIE INFORMACYJNE

ZADBAJ O CIEPŁY DOM to hasło przewodnie tegorocznej edycji projektu DOBRY MONTAŻ, realizowanej przez Związek POiD. W tym sezonie podobnie jak w poprzedniej kampanii poruszać będziemy zagadnienia zw…

XIII Kongres Stolarki Polskiej zakończony – co działo się na Kongresie?

Trzy inspirujące bloki tematyczne, 300 uczestników i rozmowy o przyszłości branży. Za nami XIII Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 24-25 maja br. w Warszawie. Tegoroczna odsłona Ko…